Jirka (42): Miluju dvě ženy. Nedokážu se rozhodnout

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz rozhodovani
muz rozhodovani

Jirka žil ještě před rokem šťastně se svou přítelkyní. Přestože s ní byl tou dobou už tři roky a myslel si, že je to konečně žena jeho života, zamiloval se znovu. Největší problém je v tom, že jeho přítelkyně o milence neví a Jirka se nedovede rozhodnout, se kterou z žen by měl zůstat. Nechce totiž ublížit ani jedné, obě je miluje.

„Myslel jsem si, že se člověk nemůže zamilovat dvakrát. Mně se to ale stalo a bohužel miluji dvě ženy současně,“ začíná čtenář svůj příběh. Už přes rok má Jirka současně dva vztahy. Jeho přítelkyně Andrea, se kterou žije, ale o ničem neví.

Verču jsem potkal před rokem a půl. Byla to láska na první pohled

Jirka byl šťastně zadaný muž, který začínal ve svém věku uvažovat dokonce i o žádosti o ruku. S Andreou sice nemají děti, jsou spolu ale šťastní. Jenomže jednoho večera na baru potkal Veroniku. „Seděl jsem po práci s kolegy v jednom malém podniku. Odešli brzy, a já proto zůstal ještě na skleničku. Ona si ke mně přisedla a začala si se mnou povídat,“ vypráví Jirka.

Verča mu byla sympatická svou průbojností i tím, že jako žena oslovila muže první. „Ani nevím, proč jsem si na ni tehdy vzal kontakt. Nicméně ještě ten večer jsme si začali psát. Po pár dnech jsem s ní zašel na schůzku, která se zvrtla v něco víc,“ říká Jirka a dodává, že Veronika předem o jeho vztahu věděla.

Chtěl jsem přestat. Místo toho jsem se zamilovával stále víc

Jirka se snažil vztah s Veronikou ukončit. Nechtěl si pokazit nadějnou budoucnost s Andreou. „Jenomže Verča se mě jednou zeptala, jestli se s ní cítím dobře. A já musel uznat, že se ji mám víc než jen rád a náš vztah není pouze o sexu. Po pár měsících nato mi došlo, že Veroniku skutečně miluji.“

A tak Jirka pokračoval tajně za zády Andrei v druhém vztahu. „Andreu opustit nechci. Ale ani Verču. Jenomže už je to přes rok, co se s ní tajně scházím. Obě ženy miluji a nevím, kterou si vybrat. Pokud se pro jednu rozhodnu, tu druhou raním,“ svěřuje se čtenář. „Veronika mé pocity zná a chápe je, zároveň je ale jasné, že se nechce vzdát. Rád bych byl upřímný i k Andree, ale bojím se, že mě opustí. Je mi přes čtyřicet a měl bych se usadit. Místo toho si nemohu zvolit, se kterou ženou chci být…“

Jirka
Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články