Tomáš (37): Můj zásnubní den neměl chybu, dokud jej nezkazila SMS od bývalky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz svatba
Zdroj: Shutterstock

Když potkal Tomáš Janu, byla to láska na první pohled. Oba za sebou měli nepříjemné rozchody a jejich nový vztah měl být náplastí na nedávné rány. Naštěstí ale přerostl v něco hlubšího. Začali plánovat zásnuby a svatbu, už jen proto, že Jana zjistila, že je těhotná.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Rána z čistého nebe

„Byli jsme spolu několik měsíců a vše se zdálo jako pohádka,“ začíná své vyprávění Tomáš. Oba byli vděční za poklidný harmonický vztah. Po předchozích zážitcích se nebylo čemu divit.

„Užívali jsme si společné chvíle a plánovali budoucnost. V legraci jsme si říkali, kolik asi budeme mít dětí a jaké budou. Já chtěl samozřejmě kluky, Jana holky,“ usmívá se Tomáš nad svými vzpomínkami.

„Netušili jsme, že naše děti jsou už tak blízko,“ kroutí hlavou Tomáš. Jana totiž velmi záhy otěhotněla a pár musel přemýšlet, co dál.

Zásnuby byly narychlo

„Připravili jsme hostinu, pozvali všechny známé a příbuzné a oznámili jim, že se chceme brát,“ vzpomíná Tomáš a dodává: „O dítěti jsme zatím nic neříkali.“

„Věděli o něm jen rodiče a sourozenci, včetně Janiny sestry Lindy, která byla nejlepší kamarádkou mé bývalky,“ vysvětluje Tomáš, jemuž na večerní párty v zásnubní den zablikala na mobilu SMSka od jeho bývalé přítelkyně.

„Nečekal jsem, že se ozve, a vůbec jsem netušil, že ví o našem dítěti,“ kroutí hlavou Tomáš. „Velice rychle mi došlo, od koho se to dozvěděla,“ dodává.

Rýpavá SMS

Tomášova bývalá přítelkyně od něho také dostala zásnubní prsten. Vrátila mu ho ale v době, kdy se s ním rozcházela. Těhotná naštěstí nebyla, takže oba mohli na celý vztah zapomenout.

Ona ale pořád zapomenout nemohla. A Když si ona nemohla užívat štěstí, nepřála ho ani jim. A tak se rozhodla Tomášovi zkazit jeho zásnubní den alespoň nepříjemným rýpnutím.

„Když jsem zprávu otevřel, hrklo ve mně,“ vzpomíná Tomáš. „Bývalka se ptala, jestli Jana ví, že ten prsten, který ode mě dostala, jsem už před ní dal jiné ženě,“ nechápe Tomáš.

„Byla to od ní nebetyčná drzost,“ konstatuje. „Jednak jsem Janě koupil prsten úplně nový a jednak nechápu, jak si mohla myslet, že pro mě ještě něco znamená,“ dodává Tomáš.

„Snažil jsem se jí do té doby všechno odpustit a zapomenout, ale teď mi teda neskutečně hnula žlučí,“ konstatuje.

„Jestli ji ještě někdy někde potkám, pěkně jí to vytmavím. A Janina sestra ode mě také může čekat pěkně ostrou reakci,“ rozohňuje se Tomáš, který netušil, že si na prsou hřál hada. „Budu si muset dávat pozor na to, co jí řeknu. Neudrží jazyk za zuby a všechno hned na potkání vyzvoní,“ uzavírá Tomáš své vyprávění.

Autor: Kamila Mertlová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články