Tomáš (35): V její ložnici jsem našel něco, co mě donutilo se strachem utéct. Kdybyste to viděli, také byste vzali nohy na ramena

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sokovany muz
Zdroj: Shutterstock

Chodil jsem s Petrou něco přes měsíc a pomalu uvažoval nad tím, že se na náš vztah vykašlu. Už jsme nebyli děti, aby kolem toho všeho dělala takové ofuky. Byli jsme spolu přes měsíc a nedošlo na nic víc než na líbání. Na tohle jsem neměl nervy.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Petra byla krásná ženská, o pár let mladší než já. O chlapy nemohla mít nouzi, byla to fakt kočka. Ale pokud šlo o jakékoli intimnosti, přišla mi šíleně upejpavá. A já na tohle nebyl.

Dával jsem tomu čas

Netvrdím, že jsem chtěl s Petrou skočit do postele hned na prvním rande, ale měl jsem za to, že jsme oba dva dospělí a na nějaké tanečky okolo už jsme prostě staří.

Přešlo první rande, potom druhé i třetí a mezi námi pořád nedošlo k ničemu jinému než k pár líbačkám. Připadal jsem si jako puberťák, co si našel první holku.

Dával jsem tomu čas, ale docházela mi trpělivost. Přitom jsem se tak snažil! Bral jsem Petru na večeře i výlety, dával jsem jí dárky, byl jsem pozorný.

Odměnou mi bylo vášnivé líbání, které ale pokaždé ustalo v okamžiku, kdy jsem naznačil, že bych chtěl i něco více. Petra byla hodně zdrženlivá, takové ženy jsem nemusel.

Poprvé mě pozvala k sobě domů a já si od toho hodně sliboval

Když mě poprvé pozvala k sobě domů, připadal jsem si jako malé děcko, které se těší na výlet s rodiči. V duchu jsem se tetelil radostí.

Hodně jsem si od toho sliboval. Za tu dobu, co jsme spolu chodili, jsme nebyli ani u mě, ani u ní doma. Nebyla tedy pořádná příležitost k čemukoli.

To se ale mělo změnit, spoléhal jsem na to! Když jsem se ten večer k Petře chystal, v hlavě se mi honily všechny možné pikantní myšlenky. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, jak ten večer dopadne.

V její ložnici jsem našel něco šíleného

Petra nám nalila víno, tulili jsme se k sobě na gauči. Poté mě poslala do ložnice a ještě si odskočila do koupelny.

Když jsem do její ložnice vešel, ztratil jsem řeč. Našel jsem tam totiž všelijaké podivné věci, které ve mně vyvolávaly nepříjemné pocity.

Kříž s pouty, bičíky a roubíky, na poličce měla vyskládané ženské erotické pomůcky všech barev, velikostí i tvarů. Tohle na mě bylo příliš!

Vymluvil jsem se, že se mi udělalo špatně, a doslova jsem utekl. Petře už jsem se neozval a nechal jsem náš vztah tak nějak vyšumět. A to se mi zpočátku zdála jako netykavka!

Autor: Natálie Kabourková

Související články