Tomáš (33): Přítelkyni mi kamarádi závidí. Vůbec ale netuší, co přede všemi skrývá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zamysleny
Zdroj: Shutterstock

Každý den z úst svých kamarádů slýchává, jaký je klikař, že si ho ženská jako Josefína vůbec všimla. Kamarádi mu krásnou přítelkyni závidí a dávají to dost jasně najevo. On ale ví, že není všechno zlato, co se třpytí…

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Josefína a Tomáš tvoří opravdu krásný pár. Ona je pohledná sportovkyně, která dbá na zdravou stravu a má dokonalou postavu, jež by jí nejedna žena mohla závidět. A Tomáš je dle názoru svého okolí šťastlivec, že o něho má zájem taková kráska. Jenže…

Měl jsem štěstí, že si všimla zrovna mě. Nebo ne?

Když jsem Josefínu viděl poprvé, málem jsem z ní spadl ze židle. Byla v baru s kamarádkami a byla z nich jednoznačně nejhezčí.

Ani já tam toho večera nebyl sám. V doprovodu kamarádů jsem se nechal vyhecovat, že od nádherné ženy dostanu její telefonní číslo.

Po pár panácích na kuráž jsem se za usměvavou brunetkou skutečně vydal. A co víc – její číslo jsem vážně dostal! Podle kamarádů jsem měl štěstí, že mě neposlala do patřičných mezí.

I já si myslel, jakou jsem měl kliku. Krásnější holku jsem vážně neviděl. Brzy jsem ale přišel na to, že jsem možná až takové štěstí neměl.

Hned ten večer jsem zjistil, že se krásná Josefína od jiných žen hodně liší

Byl jsem štěstím bez sebe, když mě ještě toho večera Josefína pozvala k sobě domů. Lhal bych, pokud bych tvrdil, že jsem si od noci strávené s ní nesliboval mnohé.

Jenže už ten večer jsem zjistil, že se tato krásná žena dost liší od těch, se kterými jsem doposud něco měl. Když se Josefína svlékla, byl jsem paf z její dokonale vysportované postavy. Ale paf jsem byl také z něčeho dalšího.

Stačil jediný pohled, aby mi došlo, že se Josefína neholí. Nikde. U žen tohle nečekáte, jste prostě zvyklí, že o sebe dbají. Ale Josefína na to měla jiný názor.

Byla opravdu krásná, ne že ne. Bylo v ní něco, co mě přitahovalo. Rychle jsem zaplašil myšlenky, že je divné, že se neholí. Rozhodl jsem se o tom pomlčet.

Kamarádi mi přítelkyni závidí. Já ale vím pravdu

Josefína a já tvoříme pár už půl roku. Neustále slýchávám, jaký jsem klikař, že jsem šťastlivec a že Josefína je fakt kus. A ona opravdu je…

Dokud se nesvlékne a vy nevidíte zarostlé nohy a podpaží. Neholí se nikde. Já se stále snažím zvyknout si na to, protože nečekáte, že když ženu pohladíte po noze, bude tam mít chlupy dlouhé jako chlap.

Před kamarády o tom samozřejmě mlčím. Josefína se tím nikde nechlubí, ačkoli tvrdí, že se za to nestydí. Já se tedy trochu stydím, a proto mlčím. Nikdo nemusí vědět, že tahle krásná baba má svoji třináctou komnatu.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články