Sylvie (31): Chtěla jsem mu udělat radost nezvyklým dárkem k narozeninám. Místo toho mi sbalil kufry a vyhodil mě z domu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena darek vystehovani
Zdroj: Shutterstock

Sylvie chtěla svého přítele pořádně překvapit. K narozeninám pro něj vymyslela opravdu nezvyklý dárek. Myslela si, že s ním u partnera uspěje, ale ošklivě se přepočítala. Ještě toho dne jí sbalil kufry a vyhodil ji na ulici.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

O pořádně nevydařeném dárku se nám Sylvie svěřila v e-mailu. S přítelem Mirkem chodila dva roky. Sylvie si myslela, že ho dobře zná, právě proto byla přesvědčena, že Mirka svým nápadem nadchne. Jenže to se nestalo a celé to dopadlo úplně jinak, než plánovala.

K jeho narozeninám jsem chtěla něco výjimečného

Mirek měl mít za pár dní narozeniny a Sylvie věděla, že pro něho chce nějaký neobyčejný dárek. Loni mu věnovala víkendový pobyt. Společně si užili pár krásných dní. Jenže letos chtěla něco, co by si mohl Mirek užít sám.

„Přemýšlela jsem, co by mu mohlo udělat radost,“ píše Sylvie. „Nechtěla jsem mu dát třeba voňavku nebo něco na sebe, Mirek má, pokud jde o oblečení, hodně specifický vkus a asi bych se netrefila,“ vysvětluje.

Byla jsem nadšená z toho, co jsem vymyslela

„Nakonec jsem vymyslela něco fakt parádního,“ dušuje se pisatelka. „Byla jsem z toho nadšená. Nebylo to sice nejlevnější, ale já si byla jistá, že tím Mirka zaručeně potěším,“ dodává.

Sylvie našla na internetu zážitek v podobě jízdy rychlým autem po závodním okruhu. Jakmile tuhle nabídku viděla, okamžitě se pro tento nápad nadchla a příteli poukaz koupila. Nemohla se dočkat, až mu ho předá.

Těšila jsem se na jeho reakci

Konečně nastal den Mirkových narozenin. Sylvie musela počkat až do večera, protože měl Mirek zrovna odpolední. Čekání na jeho návrat domů jí přišlo nekonečné.

„Uvařila jsem večeři, obálku jsem položila na stůl,“ popisuje, jak chystala překvapení pro přítele. „Když se vrátil domů, hned jsem mu nandala jeho oblíbené jídlo a musím se pochválit, protože toho dne se mi jeho milované boloňské špagety opravdu povedly,“ píše.

Sylvie se těšila na Mirkovu reakci. Každý chlap má přece rád rychlá auta a možnost zazávodit si v pořádné káře by přece neodmítl.

Hrozně se naštval a začal balit moje věci

„Předala jsem Mirkovi dárek a sledovala, jak se bude tvářit. Myslela jsem si, že uvidím jiskřičky v očích a úsměv od ucha k uchu, ale Mirek se hrozně naštval. Hned na mě začal křičet, jestli si dělám legraci,“ pokračuje Sylvie ve vyprávění.

Mirek vyletěl od stolu, naštvaně máchal rukama a stále nechápal, co to Sylvii napadlo. Poté šel do ložnice, kde za stálého nadávání na její adresu začal balit její věci.

„Stála jsem tam a ptala se, co se děje. Nic mi neřekl, vzal kufr s mými věcmi a společně s ním mě vystrčil za dveře. Zabouchl a nereagoval. Spala jsem u kamarádky,“ vysvětluje.

O pár dní později se Sylvie od Mirkovy sestry dozvěděla, že jako děti měli nehodu. Mirek sice dokáže jezdit autem, ale jen v nutných případech. O tomhle se jí přítel nesvěřil a Sylvie se s dárkem přepočítala.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články