Simona (32): Chtěla jsem, aby se mnou drsně zacházel. Zvrtlo se to tak, že jsem musela prosit sousedy o pomoc

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena hrubsi zachazeni
Zdroj: Shutterstock

Někdy by si měl člověk dávat dobrý pozor na to, co si přeje. Je totiž možné, že se to zvrtne v něco, co jste si v životě nedokázali představit. Své o tom ví Simona, která si se svým přítelem prošla peklem. A to jenom proto, že mu ukázala své tajné touhy.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Můj přítel byl vždycky poměrně chlap od rány, ale na mě byl hodný. A i když se někdy popral s chlapy v hospodě, protože se v opilosti trochu rozjel, doma byl většinou jako beránek. Ale já jsem to zkrátka musela pokazit,“ vyčítá si Simona.

Naše čtenářka si totiž už dlouho přála, aby byl její přítel David v posteli trochu vášnivější. Vždy byl podle jejích slov až moc romantický, a ona se mu proto jednou svěřila, že by chtěla, aby s ní během milování zacházel drsněji.

Opil se a já ho nemohla zastavit

Druhý den po tomto rozhovoru přišel Simonin přítel David domů v podnapilém stavu. Nebylo to sice nic, s čím by se normálně nedokázala vyrovnat, i tak to ale tentokrát bylo jiné. Už od začátku Simona čekala nějaký problém.

„Sotva stál na nohou. Pomohla jsem mu do vany a pak ho uložila do postele. S tím jsem byla smířená, dělala jsem to docela často,“ přiznává. „Jenomže obvykle pak přítel chvíli mluvil nesmysly a nakonec usnul.

Tentokrát ne. Uložila jsem ho a lehla si k němu. On se ale začal tulit a naznačil mi, že by se mnou chtěl spát. Odmítla jsem ho s tím, že je opilý. V tu chvíli jako kdyby dostal novou dávku energie.“

David se podle Simony zvedl, převalil ji na záda a držel jí ruce za hlavou. „Říkal mi, že tak jsem to koneckonců chtěla. Když jsem se bránila, tvrdil, že to je jistě součást hry a snažil se mě líbat na krku.“

Simona se přítele nakonec zbavila a odešla z místnosti, on se ale nevzdal. Nakonec ji přitiskl ke zdi a ona neměla jinou možnost, než mu dát facku. To ho v opilosti rozzuřilo, a tak před ním utekla na chodbu.

Přespala jsem u sousedky

Simona si chvíli myslela, že za ní její přítel poběží. Nic se ale nedělo, a tak usoudila, že to vzdal a šel si lehnout. Rozhodně se ale necítila na to, aby za ním šla do bytu. Proto zaklepala zoufalá jen v noční košili na dveře sousedčina bytu.

„Sousedka mě přijala a na nic se neptala. Ani jsem se jí nesnažila nic vysvětlovat. Ráno jsem jí poděkovala, že jsem mohla zůstat a odešla jsem do svého bytu. Přítel spal, když se probudil, zdálo se, že si nic z předešlého večera nepamatuje.“

Simona dala Davidovi jasné ultimátum. Bude se léčit z alkoholismu, nebo se s ním rozejde. On po dlouhé rozmluvě nakonec přiznal, že bez Simony mu bude lépe než bez alkoholu. I když ji to ranilo, pomohla mu sbalit věci.

„Možná, že kdybych po něm nechtěla, aby byl drsnější, nikdy by se to nestalo. Na druhou stranu mi to otevřelo oči. Rozešli jsme se a já zůstala v bytě sama. Nemusím se ale nikoho bát a doprošovat se sousedů o pomoc.“

Podle Simony se jí občas sousedka na chodbě zeptá, zda je všechno v pořádku. Dodnes jí čtenářka neřekla, co tehdy stálo za jejím nočním výletem k ní, ale sousedka to pravděpodobně tuší.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články