Štěpán (49): Žena mě obrala o poslední korunu, pak mě ještě nazvala chudákem. Na tohle si dávejte pozor

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz penize
Zdroj: Shutterstock

V očích Štěpána to byla ta pravá. Dávala mu falešnou představu o tom, že ho miluje. Byla to však vypočítavá žena, která se nebojí tvrdé zrady a není jí líto zničit život člověku, který ji má opravdu ze srdce rád.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Tvrdě jsem narazil a přiznávám, že jsem zhrzený

„Říkám, že si to za rámeček nedá. To, co mi provedla, se jí určitě vymstí, aspoň v to doufám. Až najdu způsob, tak jí to všechno vrátím i s úroky. Nebo spíš ona by mi měla všechno vrátit,“ uvádí náš čtenář plný silných emocí.

Kdo by řekl, že tomuto vyprávění předcházela velká láska? Velká byla ale pouze z Martinovy strany. On to v té době ještě netušil, ale žena jeho srdce se pro něj stala osudovou a poznamenala celý jeho dosavadní život.

Chtěl jsem jí dát všechno a ona toho zneužila

„Moc se mi nechce vzpomínat na to krásné, co jsme spolu zažili. Byla to z její strany všechno jen prolhaná přetvářka. Ale já ji měl vážně rád,“ říká se slzami v očích.

Možná proto, že je Štěpán velmi emocionálně založený člověk, si tak dlouho nevšiml, že ho jeho přítelkyně jen zneužívá ke svému prospěchu.

„Když jsme se poznali, neuvěřitelně skvěle nám to klapalo v posteli. Byla pro mě bohyní a já myslel, že když mi říká, jak jsem úžasný a skvělý, myslí to vážně. Chtěl jsem jí dát najevo, že mi na ní záleží, tak jsem ji zval do drahých restaurací a obcházel s ní obchody s předraženým značkovým oblečením. Dělalo mi dobře, když si všichni mysleli, že si žijeme na vysoké noze,“ pokračuje.

Finance mi docházely a já našel řešení

Štěpán ale ve skutečnosti na život na vysoké noze neměl. Během jednoho roku se svojí náročnou přítelkyní utratil všechny úspory. Ona na něj ale stále tlačila a chtěla víc a víc.

„Pamatuji si, jak mě po jedné divoké noci políbila a řekla, že chce jet na další dovolenou, protože u nás není dost slunce. Pak mi celé dny posílala odkazy na stránky cestovních kanceláří. Já už neměl ani vindru, ale chtěl jsem jí vyhovět, dodal.

Štěpán přehlédl pomyslné červené světlo na semaforu a na drahou dovolenou si vzal úvěr. „Tím to všechno začalo. Aby bylo za co kupovat suvenýry, pořídil jsem ještě kreditní kartu. Po návratu z Karibiku jsem musel jít s pravdou ven a řekl jí, jak na tom ve skutečnosti jsem.“

Očekával, že jeho velká láska řekne, že mu pomůže a všechno spolu zvládnou. Stal se ale pravý opak. Natvrdo mu oznámila, že s takovým chudákem nebude. On ji nechal ještě týden bydlet u sebe v bytě a prosil ji, ať neodchází. Marně.

„Byl jsem tak slepý. Teď počítám každou korunu, abych měl na nájem,“ přiznává nakonec.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články