Štefan (45): Manželka se začala kamarádit s mým šéfem. Tak krutou dohru jsem nepředvídal ani ve snu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 40 1
Zdroj: Shutterstock

Když se manželka pana Štefana začala až příliš přátelit s jeho nadřízeným, neviděl na tom vůbec nic dobrého. Obával se, že pokud v tom bude jeho žena pokračovat, nedopadne to dobře. Nespletl se a kamarádíčkování jeho ženy s nadřízeným dopadlo katastrofálně.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Obdrželi jsme e-mail od zoufalého muže. Čtenářem našeho webu je sice krátce, ale cítil potřebu svěřit se někomu nestrannému. Proto se nám nešťastný Štefan přiznal, co se mu přihodilo a jak moc mu to změnilo život.

Byla náhoda, že se zrovna ti dva potkali a dali do řeči

Štefanova manželka Iveta začala chodit hrát tenis. Štefan jí to schvaloval a byl rád, že si našla koníček, který ji tolik nadchl. Netušil, že nevinná zábava jeho ženy bude mít jednoho dne příšerný dopad na jeho současný život.

„Vracela se z každé lekce nadšená a pořád mluvila o nějakém Petrovi, se kterým si vždycky na kurtu skvěle zahraje,“ vypráví na začátku e-mailu Štefan. „Zpočátku mě ani ve snu nenapadlo, že vlastně celou tu dobu mluví o muži, který mi šéfuje,“ pokračuje.

Štefana zpočátku skutečně nenapadlo, že jeho žena, básnící o skvělém spoluhráči Petrovi, natrefila právě na jeho šéfa. Byla náhoda, že se ti dva dali do řeči.

U nás doma se nemluvilo o ničem jiném

„Netrvalo to dlouho a téma tenis a kamarád Petr se u nás doma stalo jediným tématem, o kterém se moje žena chtěla bavit,“ popisuje Štefan, jak se situace vyvíjela.

Napsal nám také, že se jeho žena Iveta začala s kamarádem Petrem vídat i mimo tenisový kurt. Už v té době se Štefan obával, že tohle nedopadne dobře.

„Samozřejmě se mi nelíbilo, že s ním šla třeba v pátek večer na skleničku,“ svěřuje se Štefan. „Řekl jsem jí, o koho jde, a ona mi na to řekla, že je to přece jedno, že mi Petr šéfuje. Tvrdila, že jsou jen dobří přátelé,“ dozvídáme se.

Dopadlo to hůř, než jsem předpokládal

Štefan měl od chvíle, kdy pochopil, s kým se jeho žena kamarádíčkuje, nepříjemný pocit, že to bude mít nepříjemný konec. Od pravdy nebyl vůbec daleko.

„Jednoho dne jsem přišel z práce domů a našel svoji ženu, jak balí kufry,“ vypráví nešťastný Štefan. „Nejdříve mě napadlo, že jsou její, ale chyba – byly moje a já se měl hned odstěhovat,“ pokračuje.

Iveta svého muže vyhodila. Oznámila mu, že už ho nemiluje a nyní chce začít žít s Petrem. To byl jen začátek hororu.

Přišel jsem o práci, bydlení i manželku

„Tu noc jsem strávil u kamaráda, který mi nabídl azyl,“ píše Štefan. „Byl jsem v šoku, ale to nejhorší mělo ještě přijít. Druhý den na mě v práci čekala výpověď. Petr si vymyslel hrubé porušení pravidel a já letěl na hodinu,“ píše.

Štefan tak během krátké chvíle ztratil milovanou ženu, střechu nad hlavou a také práci, kterou měl rád. Tak krutý osud nečekal.

„Abych se přiznal, ačkoli už je to pár týdnů, stále jsem z toho pořádně mimo,“ píše v závěru svého e-mailu. „Ivetu stále miluji a s Petrem bych si to nejraději vyřídil po svém. Je mi ale jasné, že by mi to stejně k ničemu nebylo,“ uzavírá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články