Simona (31): Soused mě pozval na kávu a já se cítila žádaná. Pak mi ale řekl, co po mně ve skutečnosti chce

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena soused
Zdroj: Shutterstock

Po sympatickém sousedovi se Simona poohlížela už nějaký ten pátek. Ačkoli to nechápala, nikoho neměl. Když ji jednoho dne pozval na kávu, představovala si v duchu ledasco. Dokonce se jí hlavou honily i hodně pikantní představy a myšlenky.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Na návštěvu u souseda se Simona náležitě připravila. Neměla ani tušení, co je důvodem onoho pozvání, a byla v šoku, když jí soused prozradil, co po ní vlastně chce.

Proč chlap jako on nikoho nemá?

Toho chlapa jste si prostě museli všimnout. Vyzařoval přesně to, co nás ženy na mužích přitahuje. Vysoký, sportovní postava. Pod tričkem se rýsovaly svaly.

A když promluvil, to bylo teprve něco! Měl tak zvučný medový hlas, že kdykoli mě na chodbě pozdravil, klepala se mi kolena.

Říkala jsem si, jak je možné, že chlap jako on nikoho nemá. Byl to vážně fešák, musel mít na každém prstu deset nápadnic. Z jeho bytu ale nikdy žádná žena nevyšla a já usoudila, že žije sám.

Tajně jsem si na něho myslela

Nebudu lhát – ten pohledný soused se stal tajným středobodem mých myšlenek. V duchu jsem si nejednou představovala, jaké by to bylo, kdyby mě ty jeho silné paže držely v náručí. Nebo jak asi líbá?

Opravdu jak malá holka. I já byla sama, chlap už mi chyběl. Neměla jsem ale dost odvahy, abych něco zkusila na první dobrou. Snažila jsem se proto se sousedem alespoň flirtovat.

Pozval mě na kafe a já měla motýlky v břiše

Konečně se prolomily ledy! Soused mě zastavil na chodbě a pozval mě k sobě na kafe. V té chvíli jsem měla tep asi sto padesát a v břiše motýlky. Zapadla jsem do svého bytu a začala se připravovat na tu návštěvu.

Vana, vybrat prádlo, umýt vlasy, perfektní make-up. Chystala jsem se jako na první rande. V duchu jsem si představovala, co se asi bude dít. A některé moje představy byly opravdu hodně pikantní.

Málem jsem po něm vyjela

K sousedovi jsem přišla upravená a dokonale nalíčená. Soused Pavel mi udělal kávu. Seděli jsme v jeho bytě, který nebyl ani zdaleka tak velký jako ten můj. Já žila v 3+1 a on měl garsonku.

Při pohledu do jeho očí jsem se doslova ztrácela. Čekala jsem, jak se to mezi námi začne vyvíjet, a v jednu chvíli, jak jsme tam naproti sobě seděli, jsem po něm dokonce málem vyjela. Jenže pak se to stalo…

Řekl mi pravý důvod, proč mě pozval

V myšlenkách jsem už byla někde úplně jinde, proto mi chvíli trvalo začít se soustředit na to, co mi vlastně říká. A když mi to začalo docházet, cítila jsem se trapně.

Pavel mě k sobě domů nepozval proto, že by o mě měl zájem. Ve skutečnosti si mě pozval proto, aby mi navrhl výměnu našich bytů. Byla jsem v šoku a vůbec to nechápala. Proč?

Dostalo se mi vysvětlení. Za Pavlem se totiž brzy měla přistěhovat jeho žena a dvě děti. V té době byli ještě v Německu, kam se odstěhovali před pár lety, ale chtěli zpátky. A Pavlův byt byl moc malý.

Tohle jsem tedy nečekala. Cítila jsem se trapně a v zápalu ponížení jsem Pavla s jeho návrhem poslala do háje. Nepřekvapilo mě, když se do pár týdnů odstěhoval. Asi našel lepší byt pro sebe a svoji rodinku.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články