Šimon (34): Odjakživa mě přitahují starší ženy. Neviděl jsem v tom problém, teď jsem se ale přepočítal

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 34
Zdroj: Shutterstock

Šimon se vždy soustředil na to, co je tady a teď. Když mu jeho přátelé říkali, že ve vztazích, které vyhledává, není žádná budoucnost, příliš mu to nevadilo. Věděl dobře, že pokud bude žena ta pravá, projeví se to časem.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Měl jsem několik vztahů a vždy to byla žena minimálně o deset let starší. Kamarádi se mi smáli, že nikdy nezaložím rodinu, že s takovým vkusem nenajdu ženskou na celý život,“ říká čtenář.

„Já ale tak nějak očekával, že pokud s někým mám být, zkrátka to poznám. Obvykle jsem se s přítelkyněmi rozcházel po roce nebo po dvou. Nebyl jsem s nimi z lásky, ale spíše kvůli přitažlivosti. Teď jsem se ale zamiloval. Netušil jsem, jaká rána přijde.“

Poprvé v životě jsem cítil víc než jen chemii

Šimon přiznává, že se ženami chodil, protože ho přitahovaly. Nikdy to nebylo vyloženě o lásce. Jenže když potkal dvaačtyřicetiletou Dominiku, po nějaké době si uvědomil, že je do ní blázen.

„Scházeli jsme se u mě v bytě, chodili jsme spolu na večeře. I když mi toho o sobě moc neřekla, cítil jsem, že s ní mám pocit jako s žádnou jinou. A začal jsem si myslet, že bych třeba mohl konečně narazit na ženu svého života.“

I když Šimonovi jeho přátelé opět předpovídali, že to nedopadne dobře, on jim jen básnil o tom, jak je Dominika úžasná. Láska ho prý doslova omámila a on nevnímal fakta.

„Byl jsem s ní tři měsíce, vídali jsme se skoro denně, povídali jsme si o věcech běžného života. Mně vůbec nedošlo, že o rodině a soukromí mluvím jen já a o ní nic nevím,“ dodává.

Brzy ale Šimon zjistil krutou pravdu. Zjistil, proč mu o sobě Dominika nevypráví nic ze svého osobního života. Stal se totiž milencem ženy, která už má doma manžela a dvě děti.

Oznámila mi, že musíme náš vztah ukončit. Nevěřil jsem tomu, co mi řekla

„Po jedné romantické noci mi řekla, že bychom se měli přestat vídat. Byla to rána, kterou jsem nečekal. Začal jsem koktat, že ji miluji a nechápu, co se mi snaží říct.“

Potom se podle čtenářových slov Dominika začala smát a ptala se ho, zda to myslí vážně. „Řekla mi, že jestli jsem se zamiloval, jsem hlupák, protože ona mě od začátku považovala jen za rozptýlení.

Vysvětlila mi, že má vlastní rodinu a se mnou se vídá jen proto, aby si zpestřila soukromý život. Prý si myslela, že mi to došlo. Jak by ale mohlo, když se mnou o tom nemluvila?“

Když se Šimon z celé události zhroutil, přátelé, kteří se mu vždy vysmívali, se konečně prokázali jako skuteční kamarádi a pomohli mu postavit se na nohy.

„Teď asi nějakou dobu vztah hledat nebudu. Dominiku jsem opravdu miloval, ale nakonec z toho bylo zklamání a vztek. Na tom, že mě přitahují starší ženy, se ale stále nic nemění.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články