Milan (54): Rád si vydržuji mladé ženy. Ta poslední mě málem sedřela z kůže a to mě dovedlo k nápravě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 48 1
muz 48 1

Milan se nikdy netoužil vázat. Místo toho často navazoval vztahy s výrazně mladšími ženami, které si hýčkal penězi. Rodinná firma, kterou převzal po svém otci, mu umožnila žít si na vysoké noze a to se ženám líbilo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Poslední vztah byl ale pro Milana velkým prozřením. Mladá přítelkyně Sabina byla mnohem náročnější než všechny jeho předchozí partnerky. Tahle zkušenost ho donutila učinit odvážné rozhodnutí.

Rád jsem se obklopoval mladými ženami

„Vždycky mě přitahovaly spíše mladší ženy,“ netají se Milan. „Nikdy jsem neměl ženu, která by byla starší než já, a plně mi to vyhovovalo,“ netají se.

Milan navazoval vztahy pouze s mladšími ženami, které si dokázal získat svým šarmem, i když ještě nedisponoval penězi, jimiž se může chlubit několik posledních let.

„Ženy mi ležely u nohou, měl jsem z čeho vybírat,“ chlubí se. „Když jsem se později dostal k penězům, bylo to najednou ještě snazší,“ dodává.

Často se mi smáli, že jsou se mnou jen pro peníze. A měli pravdu

Milan se velmi často stával terčem posměchu svých kamarádů, kteří mu dávali najevo, že jsou s ním jeho mladé partnerky jen pro peníze. A Milan věděl, že je to vesměs pravda.

„Nevadilo mi to, nebyli daleko od pravdy,“ píše v e-mailu. „Já si užíval, měl jsem vedle sebe vždy mladu krásnou ženu a posměšky kamarádů jsem vnímal trochu jako závist,“ uvažuje.

Milan se v e-mailu, který nám poslal, pochlubil, že měl za svůj život více než dvacet partnerek a žádná z nich nikdy neměla přes třicet let.

Poslední zkušenost mi otevřela oči

„Naposledy jsem se dal dohromady s mladinkou Lucií,“ popisuje Milan. „Byla to krásná, teprve šestadvacetiletá holka, která na mě visela. Jasně, že pro peníze,“ dodává.

Vztah s Lucií ale Milanovi otevřel oči. Lucie totiž byla v mnoha ohledech náročnější než všechny Milanovy předchozí partnerky. Nic jí nebylo dost, pořád chtěla víc.

„Nedokázal jsem ji uspokojit,“ netají se Milan. „Zahrnoval jsem ji oblečením, kabelkami, jezdili jsme na wellness pobyty,“ píše, jak probíhal jejich vztah. „Jenže jí to pořád bylo málo, chtěla po mně stále víc a víc. Přestal jsem to zvládat,“ netají se.

Rozhodl jsem se udělat vážný krok

Vztah s Lucií Milana dle jeho slov skoro sedřel z kůže. Nároky jeho mladé partnerky byly stále vyšší a vyšší a on jim přestal stačit.

„Musel jsem si to celé urovnat v hlavě,“ píše Milan. „Vztah s Lucií byl pro mě poslední kapkou, otevřelo mi to oči. Našel jsem si přítelkyni ve svém věku, což byla obrovská změna,“ popisuje. „Ještě vážnějším krokem ale bylo, že jsem ji požádal o ruku a před dvěma měsíci jsem si ji vzal,“ prozradil nám Milan.

Milan se nakonec rozhodl usadit s partnerkou, která je jen o rok mladší než on. Manželství, které trvá teprve krátce, si ale pochvaluje a říká, že je šťastnější než kdy předtím.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články