Šárka (37): Chtěla jsem si jen trochu zalaškovat v bazénu. Ani nechtějte vědět, jak to dopadlo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena nevinna hra
Zdroj: Shutterstock

Byl to žert, který ale pro Šárku a jejího nyní již bývalého přítele Romana nedopadl dobře. Dvojice vyrazila na koupaliště, kde hledali osvěžení před neúnosným horkem. Šárka se nechala unést přítomným okamžikem a pustila se s přítelem do vodních radovánek.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Bohužel netušila, že něco, co ona považovala za nevinnou hru a legraci, bude přítel Roman brát tak tragicky. Dokonce ho to, co mu Šárka provedla, donutilo k rozchodu. A s tím naše čtenářka rozhodně nepočítala.

V podkroví se nedalo vydržet

Před lety jsem se přestěhovala do romantického podkrovního bytečku, který jsem si zamilovala hned poté, co jsem si ho byla v doprovodu realitní makléřky nezávazně prohlédnout.

Bydlení je to útulné, ale když se počasí vydaří a začnou panovat vedra, nedá se tam už dopoledne vydržet. Před pár týdny bylo šílené horko a doma se nedalo být.

Vyrazili jsme k vodě

Navzdory situaci, která u nás panovala a ve které má stále hodně lidí zmatek, jsme já i přítel byli oba dva očkovaní a nelámali si tak hlavu s tím, jestli smíme, nebo nesmíme na veřejné koupaliště.

Jednoho odpoledne jsme se sbalili, vyrazili na plovárnu a těšili se, jak se osvěžíme. Ta horka byla šílená, člověk se cestou v autě vařil ve vlastní šťávě.

Na plovárně bylo docela dost lidí, maminky s dětmi, starší návštěvníci. Našli jsme si pěkné místo nedaleko stromu, který vrhal stín, a po chvilce se šli smočit do vody.

Nechala jsem se unést

Chvilku jsme jen tak plavali, poté jsme se k sobě v růžku bazénu tulili – přece jen nás ještě neopustilo takovéto zamilování, byli jsme spolu necelý rok a mezi námi stále panovala vášeň a chtíč.

Roman se poté vzdálil a plácl rukou do vody, která mi nahodila obličej. Já mu to okamžitě oplatila, začali jsme ve vodě dovádět jako puberťáci.

Já se nechala unést přítomným okamžikem, bavilo mě to a na chvíli jsem zapomněla, že jsem ženská, které táhne na čtyřicet. Opravdu jsem se tím vodním šaškováním dobře bavila.

Křičel na mě přes celý bazén

Aniž bych nad tím přemýšlela, najednou jsem byla za přítelem, kterému jsem se vyhoupla na ramena a stáhla ho pod vodu. Mohla to být otázka pár vteřin, ale nenapadlo by mě, co to způsobí.

Když se Roman vynořil, což byla vážně chvilička, začal na mě křičet tak, že to slyšeli všichni v bazénu. Oči se stočily směrem k nám. Roman na mě křičel, že jsem úplně pitomá, jestli jsem se nezbláznila, a poté naštvaně odplaval k žebříku a bazén opustil.

Dal mi kopačky kvůli nevinné hře

Když jsem ho dohnala, byl už na dece a balil si věci. Vůbec nereagoval, když jsem na něho mluvila. Naštvaně si vzal své věci a šel směrem k východu.

Spěchala jsem za ním, jenže jsem byla pozadu a už jsem ho nedohnala. Když jsem vyšla z areálu, auto už tam nebylo. Nechal mě tam. Našla jsem ho až v bytě, kde si balil svoje věci. Nechápala jsem to.

Co se stalo potom, mi vyrazilo dech. Dal mi kopačky. Prý jsem nedospělá kráva, kvůli které se málem utopil. Aha, podle mě se jen nalokal vody, protože to potopení nečekal. Možná jsem to přehnala, ale opravdu to byl důvod k rozchodu?

Roman odešel, zůstala jsem v bytě sama. Když se ohlédnu zpět, asi bych měla být ráda. Nedospělá nejsem já, ale on. A takového chlapa vedle sebe nechci.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články