Rostislav (45): Manželka mě nachytala při činnosti, která má být ženám utajena. Náš vztah zažil velký obrat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz nachytany
Zdroj: Shutterstock

Rostislav s manželkou nikdy neměl podle svých slov problémy v posteli. Ona si teď ale z nepochopitelných důvodů myslí opak a hodně se kvůli tomu spolu hádají. A to jenom proto, že ho přistihla, jak se dívá na film s hvězdičkou.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Není to žádný zločin. Je asi pravda, že by se o tom nemělo mluvit nebo že by to mělo zůstat utajeno před zraky partnerky, ale stejně každý ví, že se to občas dělá,“ popisuje Rostislav. „Každý, až na mou manželku, očividně.“

Podle čtenáře to není tak, že by se ženou spal málo, nebo že by se mu něco nelíbilo. Někdy má ale své potřeby také ve chvíli, kdy je jeho žena v práci. Nebo ve chvíli, kdy by v práci být měla, jak se ukázalo.

Přišla domů brzy

„Byl jsem doma sám a moje žena se měla vrátit z práce až za dvě hodiny. Zkrátka jsem měl takovou svou chvilku, a tak jsem si na internetu našel peprnější film. Neslyšel jsem dveře, ani by mě nenapadlo, že přijde dřív,“ vypráví čtenář.

„Když otevřela, okamžitě jsem sklapl notebook. Zastyděl jsem se, bylo mi trapně, to přiznávám. Netušil jsem ale, že z toho udělá takovou scénu. I když jsem ji pozdravil a snažil se dělat, že se nic nestalo, bylo vidět, že si všimla.“

Rostislavova žena Hana chvíli stála beze slov a pak se muže zeptala, co to má znamenat. On se jen rozpačitě usmál a omluvil se. Jenže to nestačilo. „Začala na mě nepochopitelně křičet, že by ji nikdy nenapadlo, co dělám, když je pryč.

Prý jsem nechutný a zvrhlý, protože mi nestačí to, co mi dává ona. Když jsem se jí pokoušel vysvětlit, že to nemá s tím, co děláme spolu, nic společného, rozplakala se a začala mě citově vydírat,“ popisuje Rostislav.

Nejhorší ovšem bylo, když se začal hájit tím, že ona si také jistě někdy udělá čas sama pro sebe. „Řekl jsem, že to sice neměla vidět a že je mi to trapné, ale že se určitě najdou dny, kdy je to i naopak. Nato na mě zakřičela, že to je nesmysl, a bouchla s dveřmi.“

Dva dny se mnou nemluvila, už týden spolu nespíme

Trvalo to celé dva dny, než ráno Hana Rostislava u snídaně pozdravila. Jakmile se vzduch trochu vyčistil, čtenář si myslel, že bude všechno v pořádku. „Říkal jsem si, že se jenom vyhnu tomu tématu a bude to dobré,“ tvrdí.

„Jenomže ona je od té doby jako vyměněná. I když se se mnou baví, chodíme spolu do společnosti a spíme v jedné posteli, kdykoli se jí večer dotknu nebo se pokusím přitulit, odtáhne se.

Jednou dokonce pronesla něco ve smyslu, že pokud je mi smutno, můžu si jít zase pustit své perverzní filmy. Chtěl jsem něco říci, ale jenom bychom se pohádali, tak jsem to nechal být.“

Rostislav tvrdí, že podle svého názoru nic špatně neudělal. Dokonce si o problému povídal s kamarády a ti se jenom zasmáli tomu, jak jeho žena hysterčí. „Nechci ji zesměšňovat, ale opravdu je to hloupé,“ dodává.

V současné chvíli čtenář doufá, že se Hana brzy umoudří a všechno mezi nimi bude jako dřív. „Nemohu slíbit, že už si takový film nikdy nepustím. Dám si ale pozor na to, aby mě zase nenachytala,“ píše závěrem.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články