Roman (46): Má tvář jako anděl, skrývá ale něco tajemného. Budete zírat, o co se jedná

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zena tajemstvi
Zdroj: Shutterstock

Roman si přivedl do své rodiny kromě své přítelkyně také její dceru, která na první pohled není ničím výjimečná, a pokud ano, tak svojí krásou. Náš čtenář ale zjistil, že za maskou jejích úsměvů se skýtá druhá tvář.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Naštěstí si docela dobře rozuměly

„Když jsem se s Radanou seznámil, samozřejmě mi hned oznámila, jak na tom je a že má svoji dceru z prvního manželství. Samozřejmě jsem se hned na začátku našeho vztahu nehrnul do toho, aby nás představila, a tak trvalo docela dlouho, než jsme se poznali,“ říká na začátku.

Když Terezu poprvé uviděl, říkal si, že je to úplný andílek. Mladá šestnáctiletá blondýnka s modrýma očima a hezkým úsměvem. „Bylo to takové zlatíčko. Působila na mě, jako hodné děvče a já si dokázal představit, že k nám do rodiny zapadne. Taky mám dceru a holky si rozuměly.“

Bylo fajn, že spolu budeme všichni bydlet

Jeho dcera i syn byli rádi, když jim oznámil, že se k nim do domu bude stěhovat jeho přítelkyně i se svojí dcerou. Jeho děti už potřebovaly změnu a s tátou se doma dost nudily.

„Stěhování i první týdny ve společné domácnosti probíhaly v poklidu a pokaždé jsme se na všem domluvili. Byl jsem rád, že i moje děti byly schopné kompromisů a nikdo se nehádal ani ráno kvůli koupelně nebo neumytému nádobí,“ dodává pobaveně.

Odhalil jsem, co dělá u sebe v pokojíčku

Měsíce plynuly a šťastná rodina společně žila spokojeně v domácnosti. Jezdili spolu na výlety, ale nikdo netušil, jaké věci po večerech Romanova nevlastní dcera dělá.

„Dozvěděl jsem se, že se před nedávnem rozešla se svým klukem. Byla z toho nešťastná, moc jsme se o tom nebavili, ale očividně ji to zasáhlo víc, než je zdrávo,“ uvedl

Toho večera byly už všechny děti ve svých pokojích a jeho přítelkyně na noční v práci. „Najednou jsem uslyšel hrát z pokoje Terezy takovou zvláštní hudbu, tajemno. Nedalo mi to a šel jsem se podívat, co tam provádí.“ Roman otevřel dveře do jejího pokoje, kde klečela Tereza na zemi, obalená do černé deky a v ruce držela nevzhlednou panenku.

„Všude hořely svíčky a já nestačil zírat. Měla okolo sebe namalovaný pentagram a mně došlo, že nejspíš vyvolává zlé duchy. Nebylo to tak. Tereza mi vysvětlila, že se pomocí temných rituálů snaží docílit toho, aby nová přítelkyně jejího bývalého dostala za vyučenou za to, že ji kvůli ní opustil.“

Roman to neřešil, říkal si, že je to holka v pubertě, ale později se jí snažil vysvětlit, že není dobré si zahrávat s temnými silami nebo na někoho působit špatnými myšlenkami. Jestli to pochopila, to ví jen ona sama. Nebo její sokyně v lásce.

Autor: René Podhrázský

Související články