Roman (41): Manželka si mě dobírá kvůli špinavé práci. Denně slýchám něco, co by vás také vytočilo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 42
Zdroj: Shutterstock

Když náš čtenář poznal svou budoucí ženu, bral její občasné sarkastické poznámky s nadhledem. Nepřikládal jejím slovům velký význam. Teď se ale její dobírání stupňuje a on se cítí méněcenný.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Někdo se o to přece musí postarat

„Pracuji jako technik a uklízeč přenosných toalet. Pracuji pro firmu, která na zakázku toalety rozváží na určená místa a stará se také o jejich údržbu a čištění,“ svěřil se Roman.

Určitě vás také někdy dohnala potřeba k tomu, abyste navštívili veřejnou toaletu ve formě plastového záchodu. Je vám určitě jasné, jak takové místo po několika dnech na festivalu vypadá. To je také důvod, proč si z našeho čtenáře dělá jeho žena legraci.

„Někdy je to fakt síla, ale já to beru profesionálně. Někdo tu práci udělat musí, a když po mně zůstane krásně vymydlená a vydezinfikovaná toaleta, cítím, že jsem odvedl dobrou práci. Když pak pokládám do držáku čistý toaletní papír, je to už jen třešnička na dortu.“

Divili byste se, co jsem tam už všechno našel

Roman dodal, že se občas stává, že někdo záchod převrhne, a to věru není hezký pohled. Na druhou stranu se tam dle jeho vyprávění dají najít i zajímavé kousky.

„Nemám na mysli zrovna čerstvě vykonanou potřebu. Do záchodu často někomu spadne třeba mobilní telefon. Našel jsem tam už i dámské kalhotky a kondomy, ty jsou na denním pořádku. Vrchol byl, když jsem na jednom festivalu při ranním úklidu našel spícího člověka. Asi ho pak dost bolela záda,“ směje se.

Beru věci tak, jak jsou, a ona mě ponižuje

Zdá se, že Roman má svou práci docela rád. Říká, že se mu líbí práce v terénu, někdy zůstávají na festivalech i přes celý víkend a on si může užít i příjemnou atmosféru.

„Nechápu, proč mi tu práci moje žena vyčítá. Když se vracím domů, nikdy nesmrdím, spíš naopak. Snažím se o sebe pečovat a dbát na pravidelnou hygienu. Ona mi ale říká, že jsem fekálista, a dělá si ze mě legraci. Měla by být přece ráda, že nosím domů docela dobrou výplatu,“ říká smutně.

Roman přemýšlí, jak se svojí ženě pomstí za její věčné poznámky. Začal tím, že přestal doma umývat záchod, ať si to jeho manželka také užije. Až jednou budete zase muset navštívit přenosnou toaletu, která bude ale hezky čistá a vyvoněná, vzpomeňte si na našeho čtenáře.

Autor: René Podhrázský

Související články