Robert (39): Vzal jsem milenku do hotelu. Neuvěříte mi, koho jsme tam potkali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz premysli 1
Zdroj: Shutterstock

Roberta už nebavilo scházet se s milenkou v autě. Oba dva toužili po pohodlí, proto zariskovali a zamluvili si pokoj v hotelu. Schválně vyjeli mimo město, aby bylo riziko případného odhalení ještě nižší. I přes veškerá opatření se ale stalo něco nečekaného.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Svoji zkušenost nám Robert popsal ve svém e-mailu. Jeho příběh začíná celkem normálně – našel si milenku, se kterou se za zády své ženy vídal. Věděl, že to není v pořádku, ale milenky Sabiny se nedokázal vzdát. Proto doufal, že se jeho žena o nemanželském poměru nedozví…

Scházeli jsme se v autě, vždycky na jiném místě

Robert a Sabina se scházeli dva měsíce. Vždycky si našli volnou chvíli a každý svým autem zajel na předem domluvené místo. To bylo pokaždé jinde a vždy mimo město, ve kterém oba se svými rodinami žili.

„Snažili jsme si dávat si opravdu maximální pozor,“ svěřuje se Robert. „Proto jsme se scházeli pokaždé jinde, vybírali jsme odlehlá místa, kde nebyly davy lidí. A vycházelo to,“ pokračuje.

Zatoužili jsme po větším pohodlí

„Nebudu vám mazat med kolem pusy, že jsem Sabinu vídal proto, abychom si povídali a vzájemně si stěžovali na naše polovičky,“ píše Robert. „Logicky tak mezi námi došlo k intimnostem, jenže prostor auta nám přestal stačit,“ pokračuje.

Oba dva zatoužili po větším pohodlí. Zadní sedadla auta by stačila, kdyby jim bylo o několik let méně, ale nyní už oba dva chtěli něco jiného. Proto Roberta napadlo, že by si mohli zajet do hotelu.

Bylo to riskantní, ale přesto jsme doufali, že to vyjde

Dokud se scházeli v autě na místech, kde nikdo nebyl, bylo riziko odhalení malé. Zajít ale společně do hotelu, byť třeba jen na dvě hodiny? To už byl pořádný risk. Jenže Robert a Sabina se to rozhodli zkusit. Doufali, že když si dají pozor, vyjde to.

„Vybrali jsme hotel mimo naše město, každý jsme tam přijeli svým autem. Já zaplatil pokoj, přišel jsem tam dříve a Sabina mě následovala asi o pět minut později,“ popisuje Robert, jak to celé probíhalo. Dokonce dodal, že to bylo v jisté míře vzrušující.

Potkali jsme je na chodbě. Tohle ani jeden z nás nečekal

Milenci si užili a po dvou hodinách se rozhodli hotel opustit. Tentokrát z pokoje jako první vyšla Sabina, Robert měl odejít pár minut po ní. Cestou na chodbě ale někoho potkal. A byl z toho v šoku.

„Vyšel jsem z pokoje a doufal, že hotelem projdu nepozorovaně,“ píše. „Když jsem šel chodbou, potkal jsem tam svoji ženu. Kráčela s úsměvem na rtech a rukou kolem ramen nějakého cizího muže. Všimla si mě zrovna ve chvíli, kdy jí ten muž vlepil pusu na tvář,“ dozvídáme se.

V šoku byl nejen Robert, ale i jeho žena. Ta si v hotelu plánovala užít s milencem, o kterém neměl Robert ani tušení. Neskutečná souhra náhod její poměr odhalila.

„Vyšel jsem z toho dobře,“ svěřuje se Robert. „Manželce jsem doma udělal scénu, ona je teď ta špatná, o Sabině neví. Mám ji nyní v hrsti, a kdyby náhodou poměr se Sabinou praskl, můžu to svést na to, že ona mě podvedla první,“ uzavírá a dodává, že se mu to vlastně hodí.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články