Richard (30): Udělal jsem v nejlepším něco neodpustitelného. Tohle svojí ženě nikdy nedělejte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vazny 5
Zdroj: Shutterstock

Richard přiznává, že si vždycky přál rodinu. Jenomže jeho manželka se rozhodla, že dokud to jde, chce postupovat v pracovním životě. Na děti prý bude dost času později. Proto se Richard rozhodl jednat po svém. Dnes ho ale z toho, co provedl, užírá svědomí.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Kvůli zdravotním důvodům nebere Richardova žena antikoncepci. Pár se tak vždy spoléhal pouze na kondomy. „Oba s manželkou víme, že to není úplně stoprocentní,“ dodává Richard.

„Myslel jsem si, že když tomu trochu pomůžu a ona otěhotní, budeme to moc svést na to, že to zkrátka zafungovalo,“ popisuje svůj plán. „Jenže to tak úplně nevyšlo a já musel ve stresu vymyslet něco jiného.“

Propíchal jsem kondomy, myslel jsem, že na to nepřijde

Richard se přiznává, že do několika kondomů připravených v nočním stolku udělal špendlíkem malou nenápadnou dírku. Myslel si totiž, že si jeho žena ničeho nevšimne.

„Slyšel jsem o mnoha případech, kdy na to žena nikdy nepřišla. Něco jsem si o tom i přečetl na internetu. Už tehdy jsem se styděl,“ přiznává. „Dlouho jsem přemýšlel, zda to opravdu udělat, ale nakonec jsem se rozhodl.“

Jenomže během milování si jeho manželka v jistém okamžiku dírky v kondomu všimla. „Zkrátka jsem měl smůlu, nedokázal jsem to zakrýt. Když se mě ptala, co to má znamenat, zazmatkoval jsem,“ píše čtenář.

Jelikož se Richard v tu chvíli nemohl přiznat, svedl prý celou věc na kamaráda. „Řekl jsem manželce, že jsem se nedávno pohádal s kamarádem Davidem. Když byl u nás, abychom se usmířili, šel jsem na záchod.

V tu chvíli asi propíchal kondomy, které byly položené na knihovně. Odtud jsem je pak večer donesl do ložnice, aniž by mě cokoli napadlo. Už když jsem si tu lež vymýšlel, myslel jsem, že neprojde, moje žena mi ale překvapivě uvěřila.“

David neví, proč se s ním teď nebaví

Od té doby je Richardova manželka na Davida naštvaná. Jelikož to je nejen jeho přítel, ale i rodinný známý, nechápe, proč najednou nesmí přijít k nim domů na kávu, proč mu nezvedá telefon a neodepisuje mu.

„Já se s Davidem bavím, ale je mi trapné mu říci pravdu. Několikrát se mě ptal, proč s ním moje žena nemluví, tak jsem se snažil vysvětlit, že toho má teď příliš, tak zkrátka nestíhá odepisovat.

Bojím se ale toho, až si jednoho dne řeknou pravdu. Myslím, že by se se mnou manželka rozvedla. Nejspíš jsem udělal všechno špatně. Nevím, jak bych měl svou chybu napravit,“ dodává.

Richard navíc ví, že miminka se jen tak nedočká. Jeho pokus s propíchnutým kondomem nevyšel a před každým milováním si teď jeho žena raději bere z kabelky vlastní prezervativy, aby měla jistotu.

„Jednou to určitě všechno praskne. A až se to stane, přijdu o ženu i o přítele. Co bych měl dělat? Dá se vůbec taková hloupost, kterou jsem udělal, vůbec nějak napravit?“ ptá se Richard.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články