René (33): Oblíbil jsem si hrátky, které nejsou pro každého. Poslední holka mi utekla, povím vám proč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz usmiva se
Zdroj: Shutterstock

Sexuální život Reného je opravdu pestrý. Je málo věcí, které se s některou ze svých partnerek neodvážil vyzkoušet. Jedna praktika je ale jeho oblíbená, byť sám uznává, že není pro každého.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Kvůli oblibě těchto netradičních hrátek mu dokonce poslední partnerka utekla přímo z postele. René se rozhodl se svojí sexuální záblibou svěřit. Je totiž přesvědčený, že ne všem by přišla podivná a nechutná!

Klasika pro mě nikdy nebyla

V sexu se nerad nudím a klasika nikdy nebyla nic pro mě. Dokázal jsem se přizpůsobit partnerce, ale jakmile jsem měl pocit, že nám stereotyp v posteli začíná přerůstat přes hlavu, zasáhl jsem.

Ne vždy to moje sexuální partnerka ustála. Některé na to prostě nejsou. Měl jsem v posteli i takové ženy, které ztratily zájem, když neměly klasiku v podobě misionáře.

Tehdy jsem ztratil zájem i já. Já se prostě nerad nudím a abych se přetvařoval? To fakt ne. To se raději porozhlédnu jinde!

Nebojím se experimentů. Ale ne každá na to má!

V sexu se nebojím experimentovat. Vyzkoušel jsem toho hodně. O některých praktikách ani moji kamarádi nemají tušení.

Bohužel se setkávám s odporem. Respektive ne každá ženská na to má. Měl jsem v posteli jednu, která se dokonce rozbrečela.

Ta poslední mě ale dostala ze všech nejvíc. Utekla totiž přímo v nejlepším! Absolutně jsem to nechápal. Nestihla si ani posbírat svoje hadry.

Nemůžu za to, co se mi líbí

Když odcházela, ještě mi stihla říct, že jsem prase a úchyl. Já si tak ale nepřipadám!

Nemůžu za to, co se mi líbí. Každému se v sexu líbí něco jiného a mně se prostě líbí trochu netradiční praktiky, které ale nepřesahují přijatelné meze.

Děláte to taky?

Minule jsem na tohle téma vedl debatu s kamarádem Martinem. Ptal jsem se ho, jestli i on v sexu vyžaduje něco, co třeba jeho přítelkyně moc nemusí.

Neřekl mi o ničem, co bych sám neznal. Tvářil se ale dost zaskočeně, když jsem mu řekl, že mě vzrušuje, když se žena dáví.

Koukal na mě jak zjara, já samozřejmě nezapomněl dodat i podrobný popis. Prostě mě nepochopil. Přivádí mě to na myšlenku, zda jsem jediný, kdo vyžaduje v posteli něco navíc. Vy to snad neděláte?

Autor: Natálie Kabourková


Související články