Jan (41): Omylem jsem otevřel šuplík přítelkyně a nestačil se divit. Ta zvrhlost by vyděsila i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 14
Zdroj: Shutterstock

Neudělal to naschvál, přesto byl hodně zaskočen, jaký pohled se mu naskytl. Už to nešlo vzít zpátky, obsah šuplíku jeho přítelkyně byl prozrazen.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Jana to zaskočilo. Moc dobře o Julii věděl, že je v sexu hodně vášnivá a užívá si ho plnými doušky, ale takovou zvrhlost by od ní nečekal.

Získala si mě hned první noc

Zalíbila se mi na první pohled. Vyzařovalo z ní něco velmi přitažlivého, při pohledu na ni se mi vzrušením kroutily palce u nohou. Byla vážně sexy!

Mile mě překvapilo, že není jen krásná, ale také odvážná a svolná k různým špatnostem. Nečekal jsem, že spolu skončíme v posteli už první večer.

Získala si mě hned první noc. To, co jsem s Julií v její ložnici zažil, jsem nepoznal s žádnou předtím. Byla tak vášnivá a smyslná!

V posteli je to dračice

Vždycky jsem to byl já, kdo musel k sexu své partnerky kolikrát přemlouvat. S Julií tomu ale bylo právě naopak, to ona vždycky iniciovala naše milostné hrátky.

Užíval jsem si to! Přítelkyně byla v posteli opravdová dračice, milování si užívala naplno a dávala do toho tolik vášně a vzrušení, že každé číslo s ní bylo neuvěřitelné.

Takovou ženu bych přál každému. Je totiž ochotná zkoušet všelijaké věci, rozhodně nevyžaduje jen jednu nudnou polohu. Naopak. Sama vymýšlí různé experimenty!

Omylem jsem nahlédl do jejího šuplíku

Zrovna se schylovalo k dalšímu vášnivému sexu, jak je to s Julií naprosto běžné. Nechala mě na okamžik v ložnici samotného.

Hledal jsem po kapse kondom, ale nemohl žádný najít. Napadlo mě, podívat se do šuplíku u Julie v ložnici. Neměl jsem to dělat.

Když jsem ten šuplík otevřel a nahlédl dovnitř, zůstal jsem v šoku. Ano, Julie byla hodně vášnivá a sex chtěla často, ale tohle bych nečekal ani od ní.

Erotické hračky všeho druhu

Zíral jsem na obsah toho šuplíku jako v mrákotách. Přítelkyně tam měla spoustu erotických hraček. Od klasických vibrátorů až po takové, které jsem viděl prvně.

Měla takovou sbírku, že by se za ni nemusela stydět kdejaká pornoherečka. Vyděsilo mě to. Zvláště v okamžiku, kdy jsem si všiml erotické hračky, která se připíná ženám.

Hlavou mi proběhlo, co když to bude chtít v zápalu vzrušení zkusit se mnou? Vyměnit si role? Jen ta představa mě vyděsila, neuměl jsem si to představit.

Šuplík jsem rychle zavřel, ale na jeho obsah nezapomněl. Hračky a pomůcky mi v sexu nevadí, ale jen do chvíle, než se začnou týkat mě. Tak doufám, že mě Julie jednoho dne nezaskočí nějakým experimentem, ve kterém bych hrál hlavní roli!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články