Radek (50): Nemám milenku, přesto svou ženu každou noc podvádím

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
tlusty muz
Zdroj: Shutterstock

Po nocích provádím šílené věci, o kterých nikdo nemá ani tušení. Dokonce ani moje žena, se kterou jsme svoji už pětadvacet let a ještě donedávna jsme před sebou neměli žádná tajemství. Nyní jedno mám a doufám, že pravda nikdy nevyjde najevo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Kdyby se manželka dozvěděla, co provádím pod rouškou noci, neodpustila by mi to. I já sám jsem za to na sebe naštvaný a kolikrát jsem s tím chtěl přestat. Ale nemůžu. Nejde to!

Neustále na mě útočila

Odjakživa jsem měl nějaké to kilo navíc a jako urostlého chlapa si mě moje žena také brala. Myslel jsem, že je smířená s tím, že zatímco ona je taková hubená, já jsem vedle ní jako valící se tuková koule.

Roky moji váhu neřešila. Sem tam sice nějaká ta výtka padla, ale nic hrozného. To až poslední dobou se cosi změnilo. Začala na mě skrze moji váhu útočit.

Odpírala mi věci, které jsem měl rád

Došlo to až tak daleko, že manželka vzala moji nadváhu do svých rukou. Začala se totiž zajímat o zdravější vaření.

Chápejte, tohle byl pro mě šok! Vždycky jsem si pochvaloval manželčinu kuchyni – knedlíky, omáčky, pečené kachničky, husičky, nebo dokonce bůček.

To byly dobroty, které jsem měl tolik rád a které mi moje žena celé manželství dopřávala. S tím byl ale konec. Najednou bůček vystřídalo kuře, knedlíky rýže.

Předstíral jsem, že mi to nevadí

Zpočátku jsem na tu její zdravou hru přistoupil. Znám svoji ženu roky a bezpečně poznám, když jí na něčem záleží. A tohle byla jedna z těch věcí.

Nechtěl jsem ji zklamat, nebo dokonce naštvat. Proto jsem předstíral, že jsem rád, že třeba něco shodím.

Uvnitř mě to ale vřelo. Chybělo mi pořádné maso, chyběly mi omáčky a knedlíky, které manželka vždycky dělala domácí a které byly tak moc dobré!

Poprvé v životě mám před svojí ženou tajemství

Jsme manželé 25 let a nikdy jsem manželce nelhal. Neměl jsem před ní tajemství. Nyní ho mám a trápí mě výčitky svědomí.

Přes den trpím manželčino zdravé jídlo, ale jakmile padne tma a moje žena spí, vykrádám se tajně do garáže, kde mám schované dobroty.

Sušenky, štangle salámu, někdy si koupím i pořádný kopec bramborového salátu a schovám si ho do malého chladicího boxu. V noci pak chodím tajně ujídat.

Nejsem na to pyšný, dokonce se za to stydím. Moje žena to netuší, nikdo to netuší! Kdyby na to přišla, neodpustila by mi, že jsem jí lhal. Já si ale nedokážu pomoct!

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články