Radek (41): Nemohu pochovat dceru své přítelkyně. Její bývalý přítel o mně roznáší pomluvy, že jsem úchyl

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 37
muz 37

S Natálií jsme se seznámili před třemi lety – v době, kdy procházela rozchodem a já byl těsně po rozvodu s bývalou ženou. Na rozdíl od Natálie jsme se s bývalou rozešli v klidu, nic nás nepojilo a neměli jsme důvod se hádat. Natáliin přítel byl ale jiné kafe. I když se s ním Natálka rozešla, rozhodl se, že jí bude i nadále dělat ze života peklo. A mně tím pádem taky.

Natálie měla dceru

Natálie s sebou do našeho vztahu přivedla i svoji dceru Petrušku. V době našeho seznámení jí byl teprve rok. Na svého otce si proto příliš nepamatovala a dle Natálie to bylo jedině dobře. Její bývalý přítel byl ožrala, který nešel pro ránu daleko, a Natálka s ním prožívala hrozné časy. Právě díky Petrušce nakonec našla sílu odejít.

Já její dcerku přijal bez jediného slova. Tu malou holčičku jsem měl od začátku rád, jako by byla moje vlastní. Nedělal jsem rozdíly a byl jsem přesvědčený, že pokud někdy budeme mít s Natálií vlastní dítě, budu je milovat stejně.

Nesahej na ni, jsi pedofil!

Krátce po seznámení se ke mně obě holky nastěhovaly. Byli jsme šťastní, nic nám nechybělo. Viděl jsem malou Petrušku růst a těšil se z toho, že mě brala jako svého tatínka. Nedovedu popsat ten pocit, když jsem poprvé slyšel slovo „táta“. Věděl jsem, že udělám všechno pro to, abych jim oběma zajistil spokojený život. I naše okolí nás vnímalo velmi pozitivně, slýchali jsme, že vypadáme jako šťastná a spokojená rodinka. A to jsme byli.

Až do chvíle, kdy se u našich dveří nečekaně zjevil Kryštof – Natáliin bývalý přítel. Bez pozvání se vecpal k nám do bytu zrovna v okamžik, kdy jsem malou Petrušku koupal. Malá si hrála ve vaně a já dělal nejrůznější pitominky a obličeje, kterým se smála. Kryštof se přihnal do koupelny a začal na mě křičet, abych na malou nesahal, že jsem pedofil! Nevěřil jsem tomu, co říká. Vždyť to vůbec nebyla pravda!

Zdroj: 123RF.COM

Začal nám vyhrožovat

Po této návštěvě začal Kryštof Natálii vyhrožovat. Pokud prý dovolí, abych na Petrušku sahal, pak mě udá jako úchyla. Neměl k těmto výhrůžkám jediný důvod a jeho nařčení vůbec nedávalo smysl, proto jsme ho nebrali vážně. Jenže pak jsme šli po ulici, malou začaly bolet nožky, tak jsem ji vzal tzv. na koníčka a od jedné paní z ulice jsem zaslechl, že jsem úchyl.

A tím to začalo.

Roznášel o mně pomluvy

Od toho okamžiku nesmím vzít na veřejnosti malou Petrušku ani za ruku. Kryštof se totiž postaral o to, že si o mně lidé myslí, že jsem pedofil. Roznášel o mně pomluvy, kudy chodil, a to víte, takové zprávy se šíří a lidé jsou jako ovce, dokážou uvěřit úplně všemu. Když jsme venku, nemohu malou pochovat, pohladit nebo ji vzít do náruče, když kňourá, že ji na procházce bolí nožičky. Několik lživých obvinění nám úplně změnilo život.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články