Radek (39): Pozval jsem sousedku na kávu. Ona nabídku přijala a pak se začaly dít opravdu divné věci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz pozval sousedku
Zdroj: Shutterstock

Po pohledné sousedce Pavel už nějakou dobu házel očkem. Nikdy vedle ní neviděl žádného muže a z toho usoudil, že asi nikoho nemá. Divil se, proč je tak pěkná ženská sama, a rozhodl se začít jednat, než mu ji někdo vyfoukne pod nosem.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Odhodlal se a pozval sousedku na kafe. Byl příjemně překvapený, když pozvání přijala, a začal si od toho hodně slibovat. I on byl od posledního vztahu už nějakou dobu sám a nějakému novému románku by se nebránil.

Vrtalo mi hlavou, proč nikoho nemá

Sympatická sousedka, která navíc měla všechno, co si Radek u dokonalé partnerky představoval, očividně bydlela sama. Ne, že by to Radek zjišťoval u sousedů, ale všímal si, že do bytu vždy vchází sama, a nikdy neviděl, že by odtamtud kdokoli vyšel.

„Vrtalo mi hlavou, proč by tak krásná ženská nikoho neměla,“ přiznává se v e-mailu, který nám poslal. „Byl to kus baby, brousil jsem si na ni zuby, ale chtěl jsem si být jistý, že vážně nikoho nemá. Byl bych nerad, kdyby mi pak její partner ozdobil obličej pár modřinami,“ vtipkuje.

Odhodlal jsem se a pozval ji na kafe

„Nakonec jsem se odhodlal a krásnou sousedku pozval na kafe,“ pokračuje Radek. „Potkali jsme se na chodbě, vyměnili si úsměv a tehdy jsem si řekl, že buď teď, nebo nikdy. A pozvání ze mě doslova vypadlo,“ píše.

Byl mile překvapený, když sousedka přijala. Hned následující den skutečně zvonila u jeho dveří. Přišla krásně upravená, voňavá a s úsměvem od ucha k uchu. Radek si od toho hodně sliboval, ale ani nedoufal v takový vývoj událostí, které se začaly dít.

Hodně mě překvapila

Radek se přiznal, že už několik žen v posteli měl, ale Simona, jak se krásná sousedka jmenovala, je všechny strčila do kapsy. V mnohém ho velmi překvapila.

„Ani jsme nedopili kafe a už se po mně sápala, já se nebránil, nebyl důvod,“ vysvětluje. „Užili jsme si hned dvě čísla, pak se rozloučila a odešla domů. Byl jsem v šoku, jak rychle se to semlelo, ale to byl teprve začátek,“ naznačuje.

Začaly se dít podivné věci

Následující den zvonila sousedka u Radka znovu. Poté, co si užili v ložnici a Simona odešla domů, si Radek všiml, že si nechala v jeho koupelně kartáček na zuby. Zaskočilo ho, kdy to stihla?

„Za pár dní se stavila znovu, vždycky šla rovnou do postele a pak jsem nacházel její věci u mě v bytě,“ popisuje. „Tuhle kartáček, jinde podprsenka, tamhle nějaká dekorace, co nebyla moje. Po několika týdnech, kdy jsme se takhle scházeli, to vypadalo, že se ke mně nenápadně stěhuje,“ píše zaskočený Radek.

Tohle musí skončit

Než se Radek nadál, byla u něho Simona pečená vařená a zrovna tak i její věci. Nejdříve chodila jen na chvíli, později se zdržovala stále déle a déle. A když jednou pronesla, že už by mohla pustit svůj byt a nastěhovat se k Radkovi, začala mu v hlavě blikat červená kontrolka.

„Tehdy mi došlo, že ona to bere jako samozřejmost, přitom se mě na nic neptala,“ uvažuje Radek. „Byla sice krásná, v posteli dokonalá, ale na mě tohle bylo moc rychlé. Ukončil jsem to, co mezi námi bylo, ať už to Simona vnímala jako cokoli. Myslím, že jsem utekl za pět dvanáct,“ uzavírá.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články