Tamara (44): Přišla jsem na způsob, jak manžela potěšit v posteli. I vám bych to rozhodně doporučila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena poteseni
Zdroj: Shutterstock

Je jasné, že po dvaceti letech manželství už nebyl náš intimní život tak vzrušující, jak býval před lety. S manželem jsme si zevšedněli. Ačkoli jsme jeden druhého dokonale znali a věděli jsme, co na toho druhého platí, milování se pro nás stalo spíše povinností. A mě to začalo trápit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nejdříve mi přišlo skoro až nemožné svého muže v posteli nějak překvapit. Za ta léta jsme zkusili ledasco. Ačkoli se intimnosti mezi námi v poslední době stočily ke stereotypu, něco jsme už měli za sebou. Začínala jsem být zoufalá. Opravdu není nic, čím bych manžela v ložnici dokázala potěšit?

Na milování jsem se přestala těšit

Intimní chvíle s manželem jsem si vždycky užívala. Odjakživa byl pozorným milencem, kterému záleželo jak na svém uspokojení, tak i na tom mém.

Jenže poslední roky už to prostě nebylo ono. Najednou jsem začala milování vnímat jako jakousi povinnost. Netěšila jsem se, a dokonce jsem se přistihla, jak se v jednu chvíli modlím, aby už bylo po všem.

Čím manžela překvapit?

Naštěstí jsem měla kamarádku, se kterou jsem tohle intimní téma probírala pořád dokola. I ona byla vdaná, na rozdíl ode mě ale stereotyp v manželství nejednou vyřešila nezávaznou nevěrou. To já svému muži rozhodně udělat nechtěla.

Ať jsme přišly na cokoli, dospěly jsme k názoru, že to či ono už jsme zkoušely. S manželem jsme toho v posteli zažili hodně a já se začala obávat, že nepřijdu na žádný způsob, jak svého muže v ložnici překvapit.

Stačilo tak málo!

Jednoho dne jsem se dívala na film, ve kterém proběhla i erotická scéna. V té chvíli mi to došlo a nad tím nápadem jsem se musela pousmát. Byla to totiž taková maličkost, a přesto jsme ji s mužem nikdy nezkusili.

Dalšího večera jsem se rozhodla uplatnit na manžela nápad, který jsem dostala. Na začátku milování jsem mu zavázala oči. Pro někoho možná rutina, ale pro nás něco, co jsme doposud společně nezažili. A bylo to boží!

Zkuste to také

Nenapadlo by mě, že něco na první pohled tak prostého, jako je zavázání očí, může našemu intimnímu životu tak moc prospět.

Manžel si to pochvaloval a za můj nápad se mi náležitě odměnil. Od té chvíle si zavazováním očím zpříjemňujeme milování poměrně často. Jednou zavážu oči já jemu, jindy zase on mně. Posledně jsme je měli zavázané oba. A to teprve bylo něco!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články