Petra (56): Za zády svého muže jsem si splnila svůj nejdivočejší sen. Kdyby o tom věděl, přetrhl by mě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena divoky sen
Zdroj: Shutterstock

Kdyby manžel jen tušil, co jsem provedla za jeho zády! Jsem si jistá, že by mě na místě přetrhl. Nejspíš by uvažoval o rozvodu. Až tak moc by byl proti a určitě by mi neodpustil, že jsem to udělala, ačkoli jsem dobře věděla, že se mu to příčí.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Já o tom snila roky! Věděla jsem ale, jaká by byla reakce mého muže. Právě ta byla důvodem, proč jsem tohle své divoké přání pořád odkládala.

Vždycky se tvářil znechuceně

Můj manžel Radovan je báječný chlap. Za těch třicet let, co jsme manželé, mi byl vždycky tím nejlepším partnerem a milujícím otcem našich dětí. Neměnila bych ho za nic na světě.

Asi jako mezi mnoha dalšími manželskými páry i mezi námi panovaly určité rozdíly. Byly věci, na které jsme se dívali jinak a na které jsme měli jiný názor.

Já si v sobě už roky nesla sen, který jsem se obávala splnit právě proto, že můj manžel něco takového vždycky odsuzoval. Na ty, kteří se toho na rozdíl ode mě nebáli, se díval znechuceně. Jeho negativní slova mě donutila se roky svého snu vzdávat. Pořád a pořád dokola.

Nechtěl o tom ani slyšet

Jednou jsem se osmělila a manželovi přiznala, že toužím po tetování. Je to asi deset let zpátky. Do té chvíle jsem tohle přání nosila v sobě.

Pamatuji si živě na manželovu reakci. Málem vyletěl z kůže. Začal vyhrožovat, že běda jak s něčím takovým někdy přijdu domů. Prý se pak můžu rovnou sbalit. Tetování zkrátka odsuzoval a přes to u něho nejel vlak.

Udělala jsem to za jeho zády

Nedávno jsem přišla o kamarádku. Byla nemocná a její odchod mě utvrdil v tom, že život je moc krátký na to, abychom si odpírali věci, po kterých toužíme. Proto jsem se odhodlala k tomu, že jsem si za zády svého manžela nechala tetování udělat.

Držela jsem se při zemi. Mám decentní tetování vzadu na krku. Schované pod vlasy, vím o něm jen já a naše dcery. Ty se zděsily, když zjistily, že o tom táta neví. I ony totiž moc dobře věděly, že kdyby to zjistil, hrozně by vyváděl.

Jestli na to přijde, bude to na rozvod

Tetování mám už dva měsíce a manžel o něm pořád neví. Dávám si opravdu velký pozor, abych se neprozradila. Jsem si vědoma toho, že kdyby o tetování věděl, na místě by mě přetrhl.

Dokonce se bojím, že by to vnímal jako tak moc velkou zradu, že by to bylo na rozvod. Proto se o mém splněném snu nikdy nesmí dozvědět.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články