Petr (37): Když se svlékla, vyvalil jsem oči. Po tomhle byste vzali do zaječích také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz premysli
Zdroj: Shutterstock

Schylovalo se k tomu, že spolu Petr a jeho nová známost Lucie stráví opravdu příjemné chvíle. Jenže když se Lucka začala svlékat, Petr se nestačil divit. To co uviděl, jej donutil okamžitě odejít.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Svoji nepříjemnou zkušenost popsal v e-mailu, který nám zaslal. I vy se budete chytat za hlavu a jistě se vžijete do Petrovy kůže – tohle prostě nedokázal rozdýchat!

Byli jsme spolu jen krátce

Petr a Lucie se poznali před nedávnem. Jelikož byli oba dva tou dobou nezadaní, nebránili se vzájemnému flirtování.

„Znáte to – pár pohledů, milá slůvka a byla moje,“ chlubí se Petr. „Byl jsem zrovna sám, tak proč si trochu neužít?“

Byli spolu jen krátce, Petr se svěřil, že ji k sobě domů pozval už na třetím rande a Lucie souhlasila. Od rande u sebe doma si Petr hodně sliboval.

Sklenička vína na kuráž

„Mám za sebou už mnoho zkušeností se ženami, ale poprvé s novou partnerkou vždy pociťuji lehkou nervozitu,“ svěřuje se Petr otevřeně.

Proto po příchodu přítelkyně Lucie otevřel láhev vína, aby se před první společně strávenou nocí trochu posilnili a dali si na kuráž.

„Večer se vyvíjel skvěle, přesně tak, jak jsem si to v hlavě maloval,“ pokračuje Petr. „Byl jsem vzrušením bez sebe, když Lucka navrhla, že se přesuneme do ložnice.“

Začala se svlékat a mě přešla chuť

Petr Lucku popsal jako velmi pohlednou ženu jeho věku. Zalíbila se mu hned a moc se těšil, až ji uvidí bez oblečení. Zkrátka typický chlap.

„Lucie se očividně těšila stejně jako já,“ dozvídáme se od Petra. „Byla to ona, kdo převzal iniciativu, začala se přede mnou svlékat a nespustila ze mě oči,“ popisuje okamžiky krátce před tím, než se dal na útěk.

Petr doslova valil oči, když si všiml, že si Petra neholí nohy. S tím se u ženy ještě nesetkal. To, co viděl vzápětí, ho zaskočilo natolik, že ho rázem přešla chuť na jakékoli hrátky.

Tohle bych nezvládl

„Stála přede mnou jen ve spodním prádle, ale já se najednou zvedl a koktavě jsem zabrblal, že musím jít,“ svěřuje se Petr. Pohled na Lucii ve spodním prádle nezvládl.

V e-mailu nám přiznal, že Lucka měla chlupaté nohy skoro jako chlap. Že o sebe nedbá, bylo jasně vidět i na dalších místech jejího těla. Pro Petra to nebyl příjemný pohled.

„Snesu hodně, ale tohle na mě bylo moc,“ netají se. „Při pohledu na Lucku bych jako chlap určitě zklamal, to prostě nešlo. Vztah jsem ukončil, na tohle já prostě nemám,“ uzavírá Petr.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články