Honza (48): Začal jsem si s dvacetiletou dívkou. Když mi řekla své touhy, úplně jsem oněměl. Dostaly by i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz stredniho veku
Zdroj: Shutterstock

Že mohou muži chytit takzvanou druhou mízu, je známá věc. Náš čtenář se o tom přesvědčil na vlastní kůži. S tím, jak náročné to může být ve vztahu s mladou dívkou, se na naši redakci obrátil pan Honza.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Dcera potřebovala doučování

„Vůbec jsem nečekal, že se někdy něco takového může stát zrovna mně. Všechno začalo úplně nevinně, jenže láska si nevybírá,“ uvedl na začátku Honza.

Jeho dcera prý potřebovala nutně doučování z angličtiny, aby mohla úspěšně složit maturitní zkoušku. „Prohledával jsem nějaké inzeráty a napadlo mě, že studentka vysoké školy by si mohla doučováním něco přivydělat a udělal bych tím ještě dobrý skutek,“ řekl s povzdychem.

„Když k nám poprvé přišla, všechno proběhlo úplně normálně. Byly s dcerou v pokojíčku, a jakmile Katka odcházela z našeho bytu po lekci angličtiny, předával jsem jí peníze a ona se na mě usmála a dotkla se lehce mojí ruky.“

Manželka mě vyhodila z bytu

Honza po několika doučovacích hodinách jeho dcery sebral odvahu a přes věkový rozdíl pozval Katku na víno. „Měl jsem velkou radost, že souhlasila. Ještě ten večer jsme spolu šli.

Celou dobu jsme si povídali a bylo na ní vidět, že oceňuje moje životní zkušenosti. Začali jsme se scházet a naše schůzky nabraly intimní nádech.“

Po několika měsících ale bylo i jeho manželce jasné, že nešlo už jen o doučování jejich dcery. Honza se nakonec manželce přiznal, že se do Katky zamiloval, zapírat nemělo smysl, byla to pravda.

Jeho žena neunesla, že má poměr s o dvacet dva let mladší ženou.

„Prostě mi sbalila kufry a řekla, ať jdu. Tak jsem šel. Pronajal jsem si malý byt a stalo se z něj moje a Katčino hnízdečko lásky, byla to nádhera. Už dlouho jsem nic takového nezažil. Byli jsme taky na dovolené a všichni chlapi mi na pláži to tělíčko záviděli.“

Nechápu, proč to chce udělat

Po roce, kdy spolu Honza s Katkou už prakticky bydleli, se od ní však dozvěděl zprávu, která ho dostala na kolena.

„Jeden večer u vína vytáhla z kabelky dopis a ukázala mi ho. Bylo v něm uvedeno, že jí vysoká škola v Amsterdamu v Holandsku schválila půlroční studijní pobyt pro zlepšení jazykových a dalších zkušeností.“

Honza se ten večer s Katkou prý dost pohádal, protože její nadšení z odjezdu na půl roku rozhodně nesdílel. „Nechápal jsem, jak mi to může udělat.

Už vidím, jak se tam kolem ní točí ti mladí kluci na všech těch divokých studentských párty a předchází si moji Kačenku,“ uzavřel a kroutil hlavou.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články