Petr (30): Někdo se dobýval do dveří a já zpanikařil. Být na mém místě, strachy utečete

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
muz mlady
Zdroj: Shutterstock

Byl si vědom toho, že provádí něco, co by vůbec dělat neměl. Jenže mu nedocházelo, jaké by jeho chování mohlo mít následky. Zatímco si vesele užíval a byl zrovna v nejlepším, někdo se začal dobývat do zamčených dveří. V té chvíli Petr zpanikařil a nevěděl, co má dělat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Bylo to dobrodružství!

Je ženatý teprve třetím rokem, a přesto má milenku. S tou se pravidelně vídá už tři měsíce a jeho žena o ničem z toho nemá sebemenší tušení.

„Vzniklo to neplánovaně, ale nešlo to vzít zpátky,“ vymlouvá se Petr. „Schůzky s Pavlínou pro mě byly dobrodružstvím, které jsem s manželkou neznal.

Podle Petra za to mohlo narození dcery Sabinky. Od toho dne se totiž jeho žena věnuje převážně jen dceři a na manžela už nemá tolik času.

Nezajímaly mě podrobnosti

S Pavlínou se Petr seznámil na online seznamce. Petr se přiznal, že na detaily ho moc neužije.

„Daleko podstatnější pro mě bylo, jak Pavlína vypadá, a tady jsem si přišel na své,“ chlubí se prostřednictvím písmenek. „Pavlína byla kočka, kterou by chtěl každý!“

Navázal románek se ženou, která stejně jako on hledala dobrodružství. Nezajímalo ho, jestli je vdaná nebo zadaná. Bylo mu to jedno, chtěl si jen užít.

Byli jsem v nejlepším, když se ozvaly rány

Tajné schůzky s milenkou probíhaly v zásadě jen u ní doma. I z toho Petr tak nějak vydedukoval, že je Pavlína volná, a z odhalení partnerem strach neměl.

„Opět jsme se sešli, na řeči nebyl čas, hned jsme šli na věc,“ popisuje. „Byli jsme v nejlepším, když se ozvaly rány,“ pokračuje.

Někdo se dobýval do dveří, které Pavlína naštěstí zamkla a klíč nechala v zámku. V té chvíli oba dva zpanikařili.

Když jsem ho uviděl, dostal jsem strach!

Byla to jen otázka několika vteřin, během kterých se Petr rychle oblékl. Pavlína mu prozradila, že se asi nečekaně vrátil přítel.

„Nechápu, že jsem si toho nikdy předtím nevšiml,“ píše Petr. „Asi jsem se nezabýval fotkami na poličkách, měl jsem na zábavu jiné věci,“ vysvětluje. Až ve chvíli, kdy se za dveřmi ozýval hluk, si Petr všiml fotografie Pavlíny a jejího přítele.

„Když jsem ho viděl, dostal jsem strach,“ netají se. „Byl to chlap jak hora, očividně kulturista, který by ze mě na místě udělal čtyři malé,“ píše.

Dám si větší pozor

V panice Petra nenapadlo nic lepšího než vyskočit z okna – Pavlína naštěstí bydlela v přízemí. Kromě lehce namoženého kotníku svůj zbabělý úprk přežil bez další újmy.

„Kdybych věděl, že Pavlína někoho má, a ještě takového obra, dal bych si mnohem větší pozor,“ píše a nás trochu udivuje, že ho tahle zkušenost neodradila od toho, aby si hledal další milenku.

Autor: Natálie Kabourková

Související články