Petr (27): Na diskotéce jsem potkal padesátiletou paničku. Později v noci na mě měla nečekanou prosbu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz disco
Zdroj: Shutterstock

Vyrazil jsem si s partou přátel do klubu. Chodívali jsme tam pravidelně, vždycky si užili příjemný večer a následující ráno sami sobě vyčítali počet drinků, kterým jsme se předchozí večer rozhodně nebránili. Jednoho večera jsem na diskotéce potkal dámu v letech.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zpočátku jsem si její věk neuvědomil. Vypadala opravdu dobře, rozhodně mnohem lépe než některé podstatně mladší ženy. Zalíbila se mi a začal jsem s ní flirtovat.

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna tohle udělám

Nikdy předtím jsem se příliš nezajímal o starší ženy. Ano, měl jsem vztah se ženou, která byla o pět let starší, ale nikdy jsem nevyhledával partnerky s podstatně vyšším věkovým rozdílem.

Jenže na té dámě, která seděla na baru s kamarádkou, prostě něco bylo. Byla viditelně starší, ale velmi dobře upravená. Na svůj věk na první pohled ani nevypadala, hádal bych jí méně.

Nenapadlo by mě, že bych to byl někdy schopen udělat, ale začal jsem s tou paničkou flirtovat. Samotného mě překvapilo, jaký to na mě mělo vliv.

Kamarádi mi fandili

Partě kamarádů, se kterou jsem tam toho večera přišel, nemohlo uniknout, že si s onou dámou vyměňujeme pohledy a že to mezi námi očividně jiskří.

Čekal jsem od nich, že třeba budou mít nějaké poznámky, ale oni mě naopak povzbuzovali a radili, ať do toho jdu. Jeden z kamarádů se dokonce přiznal, že svého času měl románek se starší dámou a že nic lepšího nezažil.

Z baru jsme odešli společně

O hodinu, možná hodinu a půl později už jsem onu dámu doprovázel z baru. Slovo dalo slovo, vzájemně jsme se představili a já pocítil nával vzrušení z představy, že to poprvé v životě zkusím s viditelně starší ženou.

Byl jsem odhodlaný do toho jít. Vlaďka byla sympatická, i při blízkém kontaktu byste jí rozhodně nehádali padesátku. Vypadala fakt dobře.

Její prosba mě zaskočila

Vlaďka mě pozvala k sobě domů. Byl jsem si jistý, že i ona od tohoto večera očekává to, co já. Byl jsem připraven a strašně jsem se na to těšil. Nic podobného jsem ještě nezažil.

Dorazili jsme k Vlaďce domů. Nechal jsem to na ní. Byla starší a já si byl jistý, že je daleko zkušenější. Že bude vědět, co a jak, a že mě povede.

Jenže se stalo něco, co jsem nečekal. Myslel jsem si, že půjdeme do ložnice a užijeme si, ale Vlaďka na mě měla nečekanou prosbu.

Tohle kamarádům říci nemůžu

Čekal jsem, že si spolu užijeme, doufal jsem v noc plnou vášní. Vlaďka mě ale poprosila o něco úplně jiného a mně spadla brada údivem.

Pozvala mě k sobě domů a požádala mě, jestli bych se jí nepodíval na ucpaný dřez. Byl jsem chvíli v šoku, a dokonce uvažoval, jestli si dělá legraci. Nedělala a já se v jednu ráno opravdu skláněl nad ucpaným dřezem.

Z toho večera nic nebylo. Nepočítám-li šok, který jsem zažil. Vlaďka mi za opravený dřez vtiskla do ruky dvě stovky a vyprovodila mě z bytu. Tímhle zážitkem se kamarádům rozhodně chlubit nemůžu.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články