Kamila (30): Vždycky mě zajímali starší muži. S tím posledním se mi ale stalo něco, co doteď nedokážu rozdýchat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena starsi muzi
Zdroj: Shutterstock

Kamila se ani v nejmenším netají tím, že ji její vrstevníci nezajímají a zalíbení nachází u starších mužů. Těm samozřejmě dělá dobře, když se o ně zajímá krásná mladá žena, a Kamilu si poté náležitě hýčkají.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Na svém životním stylu by Kamila ještě donedávna nic neměnila. Vyhovovalo jí, jak svůj život vede, navzdory tomu, že okolí mnohdy nenašlo pochopení, že si nedokáže najít chlapa ve svém věku, ale loví podstatně starší. Stalo se ale něco, co Kamila nedokázala rozdýchat.

Šla jsem proti proudu

Už v pubertě se Kamila začala lišit od svých kamarádek a spolužaček. Zatímco ony randily s kluky ze školy, Kamila si brousila zuby na profesora, případně na jiné viditelně starší muže.

Nestydí se za to, že už v tomto věku šla proti proudu. Rychle se prý dokázala smířit i s tím, že pro její chování druzí neměli pochopení, dokonce se na ni dívali skrz prsty.

„Často se o mně mluvilo, ale víte co? Mně to vlastně dělalo dobře,“ netají se. „Vždycky jsem chtěla být středem pozornosti a díky mojí zálibě hledat si starší partnery se mi to splnilo,“ dodává.

Rodina to s ní vzdala

Jestli to někdo nesl obzvláště špatně, pak to byli Kamilini rodiče. Ti se dlouho nemohli smířit s tím, že jejich dcera randí s muži, kteří jsou prakticky v jejich věku.

Několikrát se Kamile snažili domluvit, ale záhy zjistili, že je jejich dcera paličatá a nemá cenu jí do života mluvit.

„Před tátou jsem své partnery kolikrát musela tajit, zvláště v případě, kdy byli dokonce ještě starší než on sám,“ vysvětluje Kamila.

Poslední zážitek ještě teď vydýchávám

Kamilin poslední partner Rudolf byl posledním asi na pěkně dlouho. Od vztahu s ním si totiž Kamila nikoho nenašla, dokonce ani neví, jestli toho ještě někdy bude schopna.

„Byli jsme na dovolené a vyjeli si výletní lodí,“ popisuje Kamila. „Když jsme šli na oběd, přisedli jsme si ke stolu, kde sedělo asi pět lidí. Když o nás začali mluvit jako o dědovi a jeho vnučce, byla jsem v šoku,“ přiznává Kamila.

Ta doteď nedokázala vydýchat, že ji cizí lidé považovali za vnučku jejího přítele. Donutilo ji to zamyslet se nad tím, jestli opravdu po boku viditelně starších mužů vypadá tak hloupě.

Do vztahu se nehrnu

„Kdekdo by nad tím možná mávl rukou, ale mně to vrtá hlavou,“ přiznává Kamila. „Opravdu na mě takhle pohlíží i lidi tady u nás? To je snad ještě horší, než kdyby mě měli za zlatokopku,“ uvažuje.

Přiznala se, že se do dalšího vztahu nehrne. Rozhodně teď nemá na další románek náladu, dokonce si není jistá, jestli bude její další partner opět starší, nebo jestli raději nezačne lovit ve vodách svých vrstevníků.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články