Pavlína (46): Z tohoto boje jsem vyšla jako vítěz. Teď mám ale soupeře, kterému se nemůžu rovnat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zoufala zena
Zdroj: Shutterstock

Dosáhla jsem svého a radovala se z vítězství. V tomhle boji mi osud nahrál do karet. Moje radost ale netrvala dlouho. Až příliš pozdě mi došlo, že zatímco jsem z jednoho boje odešla jako vítěz, je přede mnou další. A ten už jsem vyhrát nemohla.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Pavlína je naší čtenářkou už delší dobu. Do této chvíle ale pouze četla příběhy druhých. Nyní se osmělila a napsala nám svoji životní zkušenost.

Nebyla to pro mě překážka

Manželství Pavlíně nevyšlo. Rozvedla se už před sedmi lety a od té doby nenarazila na pořádného chlapa. Když už to vypadalo na nadějný vztah, hodil jí život do cesty nějakou překážku.

Jednou si našla partnera, ze kterého se vyklubal alkoholik. Jindy zase měla přítele, který více času trávil v herně než s ní, a nakonec utratil i její úspory. Na lepší časy se začalo svítat až v okamžiku, kdy Pavlína poznala svého nového kolegu Romana.

„Byl to neskutečně charismatický muž a sympaťák každým coulem,“ popisuje Pavlína a netají se tím, že se do Romana zakoukala na první pohled. Byl tu ale jeden háček – Roman byl ženatý, a tudíž nebyl k mání.

S tím se ale Pavlína dokázala poprat. „Dávno jsem se přesvědčila o tom, že manželství je jen kus papíru. A když nefunguje, jak fungovat má, poznáte to. Proto to pro mě nebyla překážka,“ přiznává otevřeně.

Vyhrála jsem nad jeho manželkou a slavila vítězství

Pavlína nejdříve s Romanem flirtovala a mile ji potěšilo, když její pokusy o koketování začal oplácet. Dny v práci pak byly pro oba dva daleko příjemnější.

„Asi po dvou měsících jsem ho poprvé pozvala k sobě. Neodmítl mě a skutečně přišel, což mě utvrdilo v tom, že jeho manželství asi nebude bez chyby. Jinak bych neměla šanci,“ vysvětluje Pavlína.

Pavlína se rozhodla, že Romana získá pro sebe. Bojovala proti jeho ženě a prý jí nedalo příliš mnoho práce, aby nakonec svého milence přesvědčila, ať se s manželkou rozvede. Na krátkou chvíli tak slavila své malé vítězství.

Mám před sebou dalšího soupeře. Mnohem silnějšího

Pavlína si dala za cíl porazit Romanovu ženu, což se jí nakonec povedlo. Sám Roman přiznal, že už to mezi nimi nebylo ideální. Jenže tu byla jedna věc, se kterou Pavlína zapomněla počítat.

„Byla jsem zaslepená touhou vyhrát nad jeho ženou, ukrást jí chlapa a mít ho pro sebe, že mi vůbec nedošlo, že je tu ještě někdo, kdo stojí proti mně,“ vysvětluje Pavlína. „Byly tu Romanovy děti, na které jsem zapomněla. A to se mi vymstilo.“

Pavlína pochopila, že s jeho ženou bojovat dokáže. S dětmi ale ne, protože jsou pro ni daleko silnějším soupeřem. Nyní zjišťuje, že pro Romana nikdy nebude na prvním místě. A moc se jí to nelíbí.

„Sice mi dal přednost před svojí ženou, ale před dětmi mi ji nikdy nedá. Vadí mi to, neumím prohrávat a nechci být ta druhá,“ stěžuje si Pavlína.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články