Pavlína (39): Před domem si mě natáčel cizí muž. Ráno jsem zjistila důvod a úplně mi zatrnulo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena nataceni
Zdroj: Shutterstock

Něco takového se mi ještě nikdy v životě nestalo. Nejdříve jsem měla pocit, že třeba jen špatně vidím a celou věc si vykládám úplně jinak, než jak to ve skutečnosti je. Jenže události následujícího dne mě přesvědčily, že jsem viděla dobře. A to, co na mě čekalo hned po ránu, byl opravdu šok.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Jak byste se zachovali, kdybyste si všimli, že si vás někdo natáčí? Do takové situace se dostala i naše čtenářka Pavlína. Cestou z práce si ji před domem natáčel cizí muž. Pavlína nezareagovala podrážděně, přiznala, že se zbaběle schovala doma. Měla totiž strach, co je onen muž zač.

Zdá se mi to, nebo ne?

Pavlína se vracela z práce a před domem si všimla muže, který stál na druhé straně ulice a v ruce držel mobil. V první chvíli ji nenapadlo, že by mobilem mohl mířit právě na ni.

Až když se podívala asi potřetí, co to tam stojí za muže, měla pocit, že si ji natáčí. Místo toho, aby zjistila pravdu nebo mu vynadala, se rychle schovala za dveřmi domu.

„Nebyla jsem si jistá, jestli mě natáčí, nebo ne, ale všechno tomu nasvědčovalo,“ píše Pavlína. „Bála jsem se, co je to za chlápka, a raději jsem se schovala,“ přiznává.

Manžel se tomu zasmál

O podivném muži se Pavlína svěřila svému manželovi. Tomu se ta historka nezdála, nedokázal pochopit, proč by měl někdo potřebu si jeho ženu natáčet.

„Prý jsem si to špatně vyložila a udělala z komára velblouda,“ pokračuje Pavlína, která se svěřila, že se její historce manžel zasmál. „Zbytek dne pak do mě rýpal a oslovoval mě ty moje celebrito,“ dodává.

Ráno přišel šok

Jestli se Pavlínině manželovi den předtím zdála celá ta událost jako nemožná, a dokonce směšná, následující ráno už se nesmál. On i Pavlína totiž zjistili, co byl ten muž zač a proč si ji skutečně natáčel.

„Ráno jsem na mobilu měla zprávu od kamarádky i s odkazem na nějaké stránky,“ svěřuje se Pavlína, která se po jejich rozkliknutí dostala na nějaký blog. Hned první článek jí vyrazil dech.

„Byl tam titulek ve smyslu, jak se oblékají dnešní ženy, poté následoval článek s několika fotkami a dole bylo napsáno, že i v dnešní moderní době se někdo dokáže procházet po ulici v naprosto nemoderním oblečení,“ pokračuje. „Byla jsem v šoku, když jsem zjistila, že pod dalším textem jsem já na videu,“ přiznává.

Prý ho můžu žalovat

Na videu sice měla lehce rozmazaný obličej, kdy se autor snažil, aby její tvář nebyla na první pohled poznat, nemohlo však být pochyb, že je to právě Pavlína.

„Začala jsem vyšilovat, cítila jsem se zneužitá a ponížená. Manžel někomu volal a pak přišel s nápadem, že toho autora můžu žalovat,“ píše Pavlína, která se nakonec k ničemu takovému neodhodlala.

„Ponížilo mě, že můj styl oblékání někdo považuje za tak hrozný,“ netají se. „Chodila jsem pod ten článek číst komentáře, kde se lidé bavili na můj účet, a velmi mě to mrzelo. Přemýšlím, že vyměním svůj šatník. Možná se vážně oblékám jako z jiné doby,“ uvažuje nešťastná Pavlína.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články