Pavel (51): Kamarád mi chodil za manželkou. Když jsem to zjistil, oplatil jsem mu to netradičním způsobem

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
muz 1
Zdroj: 123RF.COM

Odhalit nevěru milovaného člověka rozhodně není nic příjemného. Každý se s takovou formou zrady dokáže vyrovnat po svém. Stejně jako náš čtenář Pavel, který kamarádovi připravil netradiční odplatu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Pavel a jeho žena Kateřina jsou manželé již třicet let. Když před půl rokem zjistil, že mu kamarád Honza chodil za manželkou a udržovali spolu rok tajný poměr, vymyslel netradiční způsob, jak mu tenhle počin oplatit.

Ničeho jsem si nevšiml

Nemanželský poměr mé ženy a kamaráda Honzy trval rok. Já si za celou tu dobu ničeho nevšiml. Manželka měla vždy nějaké zájmy, několikrát do týdne chodila na různá místa, proto mi nepřišlo divné, když ke svým koníčkům jednou do týdne přidala ještě cvičení jógy.

Zatímco moje žena každý týden ve středu chodila jakoby na dvě hodiny jógy, já se věnoval svým zájmům. Ani ve snu mě nenapadlo, že zatímco si já doma lepím modely lodí, což je mé dlouholeté hobby, moje manželka mě vesele podvádí.

K odhalení nevěry přispěla i manželčina neopatrnost

Nevěru své ženy jsem odhalil naprostou náhodou. Přispěla k tomu i její neopatrnost, pravděpodobně ji nenapadlo, že bych se mohl pídit po tom, zda na nějakou jógu vůbec chodí.

Jednoho dne ve středu mě napadlo vzít svoji ženu na večeři. Takové nápady nemívám často, byl jsem proto přesvědčený, že bude mít radost. Nic jsem jí neřekl, místo toho jsem na ni chtěl počkat před místem, kam údajně chodila na jógu.

Když ani po půl hodině po údajném skončení cvičení z dané budovy nevyšla, zavolal jsem jí a zeptal se, kde je. Nedala si pozor a já v pozadí zaslechl hlas, který mi byl dobře známý. Patřil totiž muži, kterého jsem roky považoval za kamaráda.

Vymyslel jsem, jak se kamarádovi netradičně pomstít

Byla to pro mě dvojitá zrada i přesto, že manželka mi ještě toho dne se slzami v očích slibovala, že poměr ukončí a už nikdy takovou chybu neudělá.

Podobně se mi omlouval i kamarád Honza. I ten se tvářil ublíženě, tvrdil mi, že to byla chyba, že to byl nápad mojí ženy a on se nechal svést.

Všechno to šlo mimo mě. V hlavě jsem totiž spřádal plán, jak se kamarádovi pomstít. Bylo by jednoduché zajít za jeho ženou, všechno jí říci. Ale já chtěl něco, čím mu ublížím stejně tak, jak ublížil on mě.

Naše kamarádství tímhle nadobro skončilo

Honzovu dceru Julii jsem znal roky. Bodejť by ne, vždyť jsem se s jejím otcem přátelil už od dob vysoké školy. Netušil jsem, jak snadné bude pomotat hlavu mladé dívce.

Na Julii jsem to zkusil. Potkali jsme se v kině, kam přišla s kamarádkami. Podotýkám, že je to dávno dospělá mladá žena, která byla toho času bez známosti, a já toho využil.

Honzovi jsem se pomstil podobným způsobem, jakým on ublížil mě – vyspal jsem se s jeho dcerou. Když to zjistil, krev se v něm vařila. Je jasné, že naše přátelství tím skončilo nadobro. Moje žena nyní vyhrožuje rozvodem, ačkoli to byla ona, kdo měl poměr jako první. Uvidíme, jak se situace vyvrbí, já však přes to všechno cítím jistý pocit uspokojení.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články