Jan (30): Podle sebe soudím tebe: Manželka mi po vlastní nevěře začala dělat žárlivé scény

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 35
Zdroj: 123RF.COM

Nevěra rozhodně není nic příjemného a pan Jan o tom ví své. Před rokem totiž odhalil tajný románek své ženy, která to za jeho zády táhla se svým bývalým přítelem. Ačkoli to byla ona, která podváděla a narušila jejich vzájemnou důvěru, začala svému manželovi kvůli naprostým hloupostem dělat hysterické žárlivé scény.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře z Domažlic. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Když Jan odhalil románek své manželky, která ho dlouhé měsíce podváděla, nebylo mu to ani trochu příjemné. I přes vědomí, že mu žena nasadila parohy, ji ale miloval natolik, že jí nevěru odpustil a dal jejich manželství ještě jednu šanci.

Miloval jsem ji, proto jsem tomu dal ještě šanci

Když jsem zjistil, že mi žena zahýbá, pořádně to se mnou otřáslo. Ničeho jsem si nevšiml, nechovala se podezřele, nic nebylo jinak než dříve. Miloval jsem ji ale natolik, že jsem ji kvůli tomuto přešlapu nedokázal opustit, proto jsem nám dal ještě šanci. Karolína mi slíbila, že to byl první a poslední přešlap, kterého se dopustila, a já jí uvěřil. Byli jsme manželé teprve tři roky, nechtěl jsem ten společně strávený čas jen tak zahodit.

Netušil jsem však, jak moc se chování mojí ženy změní. Tím, že jsem jí odpustil, jsem si na sebe ušil pořádný bič.

I když to byla ona, kdo podváděl, chyby začala hledat na mně

Moje žena pár týdnů sekala latinu, byla ke mně milá, neustále mi pochlebovala, chystala teplé večeře a za dveřmi naší ložnice se hodně snažila. Pak se ale cosi změnilo a ona i přesto, že jsem to nebyl já, kdo ohrozil naše manželství, začala chyby hledat na mně.

Jednoho dne mi totiž vpálila do tváře myšlenku, která se jí usadila v hlavě. Dle její teorie jsem jí nevěru odpustil jen proto, že já sám mám milenku, a nebylo by fér, kdybych požádal o rozvod za chybu, kterou jsme udělali oba. Byl jsem v šoku a nechápal, jak na něco takového mohla přijít. Vždyť já žádný poměr neměl!

Dělala mi žárlivé scény naprosto bezdůvodně

Od toho okamžiku, kdy si moje žena usmyslela, že jí také zahýbám, mi začala dělat úplně nesmyslné žárlivé scény. Zpočátku se držela a scény dělala jen doma, jenže čím více se jí v hlavě usazovala představa, že ji podvádím, tím méně se dokázala ovládat. Scény mi pak bez důvodu dělala i na veřejnosti. Začalo to být trapné a hodně nepříjemné.

Manželka byla schopná seřvat mě před celým obchodem jen proto, že jsem se usmál na prodavačku, která mi prodala salám. Křičela na mě v restauraci, když jsem mile poděkoval servírce. Byla na mě schopná křičet nadávky i sprostá slova, osočovat mě z nevěry. Začalo to být neúnosné.

Dal jsem své ženě na výběr

Situace se pro mě stala velmi nepříjemnou, musel jsem zakročit. Své ženě jsem proto dal jasně na výběr. Buď vyhledá odbornou pomoc a začne se svojí žárlivostí něco dělat, nebo požádám o rozvod a půjdeme od sebe. Má slova si vzala k srdci a nyní dochází na pravidelná sezení. Pevně věřím, že se dokáže zbavit představy, že ji podvádím. Miluji ji a mrzelo by mě, kdybychom museli naše manželství ukončit. Nehodlám ale žít po zbytek života vedle ženy, která ze mě dělá nevěrníka kvůli svému vlastnímu přešlapu.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články