Pavel (36): Přítelkyni jsem do mobilu lézt neměl. Jeho obsah mě totálně zničil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz mobil
Zdroj: Shutterstock

Měl jsem mobil na nabíječce a v televizi zrovna běžela reklama. Abych si zkrátil nudnou chvíli, půjčil jsem si bez dovolení mobil mé přítelkyně Adély. Nemusel jsem se ptát, mezi námi přece nebylo žádné tajemství.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Chtěl jsem se na internetu podívat na nové zprávy, ale karta, kterou měla Adéla v mobilu otevřenou, mě zarazila. Nedalo mi to a začal jsem se pídit po dalších informacích. A to, co jsem se během krátké chvíle dozvěděl, mě naprosto odrovnalo.

Neměli jsme mezi sebou tajemství

Přítelkyně byla ve vaně a já sledoval film v televizi. Zrovna tam začala reklama a já věděl, že ty nudné spoty pojedou minimálně pět minut. Můj mobil byl v ložnici na nabíječce a já si chtěl zkrátit čekání na pokračování filmu brouzdáním po internetu na mobilu své přítelkyně.

Vzájemně jsme si je půjčovali a netajili je před sebou. Neměli jsme jeden před druhým žádné tajemství, proto mi přišlo v pořádku, že si její telefon půjčím, aniž bych se zeptal.

Zarazilo mě, co si na internetu prohlížela

Otevřel jsem si v jejím mobilu prohlížeč s vidinou toho, že si přečtu nové zprávy, a čas reklamy mi tak mnohem rychleji uteče.

Karta, kterou měla Adéla otevřenou, mě zaskočila. Podle všeho nedávno hledala informace o tom, jak se projevuje těhotenství.

Nedalo mi to a podíval jsem se na další karty, které měla v mobilu otevřené. Byly mezi nimi nejen nápady, jak těhotenství oznámit partnerovi, ale také telefonní číslo na jejího gynekologa.

Obsah jejího mobilu mě totálně odrovnal

Když už jsem byl v tom slídění, nahlédl jsem také do posledních přijatých zpráv. Úplně poslední zprávu psala přítelkyně své matce, které oznamovala, že mi to co nejdříve řekne. Její matka odepsala, že jí přeje hodně štěstí a že určitě budu mít z miminka radost.

V ten okamžik jsem telefon odložil. Byl jsem v šoku. Obsah mobilu mé přítelkyně mi napověděl, že čeká miminko. A tahle informace mě dostala totálně do kolen. Cítil jsem, že se mi oči plní slzami, a vůbec jsem se za to nestyděl.

Zkazil jsem jí překvapení

Během minuty se vedle mě zjevila Adéla. Koukala na mě zaskočená, co se stalo a proč brečím. Opravdu jsem brečel.

Okamžitě jsem se zvedl a vzal ji do náruče. Zeptal jsem se, jestli je pravda, že čeká miminko. Zatvářila se rozzlobeně a ptala se, jak o tom vím. Šel jsem s pravdou ven, že jsem se díval do jejího mobilu, a Adéla se naštvala, že jsem jí zkazil překvapení. Vztek ji naštěstí rychle přešel.

Nejdůležitější bylo, že informace o miminku byly pravdivé. Adéla byla ve druhém měsíci a chystala se mi to říci každým dnem. Nyní už se na miminko těšíme společně.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články