Ludmila (57): Ráda balím mladé muže. Když se ten poslední svlékl, stála jsem jako opařená

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena bali mlade
Zdroj: Shutterstock

Ludmila je na zajíčky a rozhodně se tím netají. Nestydí se za to, že ji nepřitahují muži v jejím věku, ale mnohem raději loví ve vodách mladších mužů, kterým by klidně mohla dělat maminku. Posledně si domů přivedla sympatického mladíčka Tomáše.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Svěřila se nám, co se přihodilo poté, co se před ní Tomáš svlékl. Mezi dvojicí se schylovalo k příjemným chvílím. K ničemu ale nakonec nedošlo. O silný zážitek se Ludmila rozhodla podělit. Nemůže ho totiž dostat z hlavy.

Starší chlapi mě neberou

Hned v úvodu svého e-mailu Ludmila napsala, že v životě měla asi jen dvakrát staršího muže a nebylo to ono. Přiznala, že ji vrstevníci nikdy nebrali, a naopak prozradila, kdo ji dokázal dostat do kolen.

„Moje kamarádky randily se staršími muži, nebo s muži, kteří byli stejně staří jako ony. Já mezi nimi vynikala, zajímala jsem se o podstatně mladší partnery,“ rozepisuje se Ludmila.

Na vážný vztah to nikdy nebylo

Od svých kamarádek se Ludmila lišila ještě něčím dalším. Netoužila totiž po rodině a závazcích na celý život. Chtěla se bavit a život si užívat.

„S těmi mladíčky to bylo vždycky jen povyražení, zábava na pár týdnů,“ vysvětluje Ludmila. „Já nestála o nic vážného a oni už vůbec ne. Měli život před sebou a románek se starší dámou brali jako povyražení,“ dodává.

Svlékl se přede mnou a mně došla slova

Posledně si Ludmila vyhlédla dalšího sympatického zajíčka. Jmenoval se Tomáš a očividně byl s Ludmilou na stejné vlně. Z baru, kde se poznali, ji doprovodil k ní domů. Tam dvojice na nic nečekala a jala se užívat si příjemné chvíle strávené ve dvou. Jenže pak se něco stalo.

„Tomáš se přede mnou svlékl a já stála jako opařená,“ píše Ludmila. „Nemohla jsem si nevšimnout jizev na jeho těle. Měl je všude, od krku přes hrudník až k pupíku. I na zádech,“ popisuje vyděšeně.

Ludmile došla slova. Tomáš záhy pochopil, že Ludmilu vyděsil, a pustil se do vysvětlování. Z toho, co se Ludmila vzápětí dozvěděla, je špatná ještě teď.

Z jeho příběhu mě mrazilo

Tomáš, kterému bylo nedávno teprve pětadvacet, Ludmile vyprávěl o dětství, které rozhodně nebylo zalité sluncem. Jeho otec byl agresivní a věčně opilý. Bil jeho maminku, jeho samotného, a dokonce i jeho mladšího bratra.

„Všiml si, že se dívám na ty jizvy. A když mi řekl, že je má zejména od cigaret, které o něho opilý otec típal se slovy, že chlap si musí zvyknout na bolest a něco vydržet, neměla jsem daleko k slzám,“ netají se zaskočená Ludmila.

Z Ludmily a Tomáše se nakonec nestali milenci, ale přátelé. Ludmila přiznala, že se spolu schází, povídají si nebo jedou na výlet. Tomáše prý nevnímá jako muže, se kterým by chtěla sdílet postel. Jeho osud ji zasáhl natolik, že jej bere jako syna, kterého nikdy neměla.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články