Patrik (48): Dcera mojí přítelkyně mě provokovala. Nechtějte vědět, jak na to její matka zareagovala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz dcera provokace
Zdroj: Shutterstock

Patrik věděl, že má jeho přítelkyně Běta dospívající dceru. Na začátku se proto tak trochu bál, jestli ho Klára vůbec přijme. Neměl v plánu jí nahrazovat otce. Byl proto rád, když se situace ukázala na dobré cestě. Klára s ním očividně problém neměla, a dokonce to vypadalo, že ho jako přítele své maminky respektuje.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Situace se ale po pár měsících změnila. Patrik si začal všímat Klářina podivného chování, které nejdříve přehlížel, ale poté už nemohl předstírat, že se nic neděje.

Hledali jsme se, až jsme se našli

Patrik a Běta se seznámili před půl druhým rokem. Dohromady je svedla náhoda, pověstná jiskra ale přeskočila hned a Patrik tvrdí, že oběma bylo okamžitě jasné, že se hledali, až se našli.

„Běta byla po nepříjemném rozvodu, já měl za sebou rozchod. Když jsem Bětu potkal, zalil mě pocit klidu. Nechápu to, ale bylo tomu tak,“ snaží se Patrik vysvětlit, jaké pocity se v něm odehrávaly při seznámení s pohlednou Bětou.

Bál jsem se, jak na mě bude reagovat

„Běta mi hned na druhé schůzce řekla, že s ní žije dospívající dcera,“ pokračuje Patrik. „Vyprávěla mi o rozvodu s manželem a také o tom, že Klára není zrovna ukázkové dítě,“ vysvětluje.

Dospívající dcera nebyla zrovna zlatíčko. Běta se Patrikovi svěřila, že dcera má svoji hlavu a kolikrát neposlechne a dělá si, co se jí zamane. I proto se Patrik obával, jak na něho bude Klára reagovat a zda ho vůbec přijme.

Několik měsíců bylo všechno v pohodě

Klára neměla s Patrikem problém a jemu se ulevilo. Smířila se dokonce i s tím, že se k nim Patrik po třech měsících nastěhoval. Všechno se zdálo být na dobré cestě.

„Všechno bylo v pohodě, ale pak jsem si začal všímat, že se Klára chová jinak,“ dozvídáme se od Patrika. „Začalo to nenápadně, sem tam po mně hodila očkem, nevšímal jsem si toho. Situace se ale začala zhoršovat,“ dodává.

Provokovala mě a já se snažil odolat

„Došlo to až do fáze, kdy se mnou Klára okatě flirtovala,“ píše Patrik. „Taková pozornost od osmnáctileté dívky mi samozřejmě dělala dobře, ale snažil jsem se tomu odolat. Tohle přece nešlo,“ vysvětluje.

Klára si však nedala pokoj, začala být stále provokativnější. Dokonce Patrikovi poslala svoje fotky v prádle, čímž ho absolutně dostala.

Musel jsem něco udělat

„Neříkám, že mě svým způsobem nevzrušovalo, že se mnou flirtuje mladá hezká holka,“ přiznává se Patrik, „ale tohle muselo skončit. Špatně by to dopadlo, musel jsem něco udělat.“

Patrika nenapadlo nic lepšího než se svěřit Bětě. Čekal, že mu pomůže najít řešení, ale její reakce ho zaskočila. A Klára tomu nasadila korunu.

„Ta malá potvora všechno svedla na mě, před maminkou si hrála na neviňátko,“ zlobí se Patrik. „Běta mě nenechala nic říct, donutila mě sbalit si věci a vypakovala mě z jejich bytu. Neměl jsem šanci se bránit,“ zoufá si nešťastně.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články