Patrik (45): V bytě své přítelkyně jsem našel něco nechutného. Z toho pohledu se mi zvedl žaludek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz nastvany 1 scaled
Zdroj: Shutterstock

Kateřina na své okolí působila jako elegantní dáma, která si potrpěla na svém vzhledu. Dávala si záležet na tom, jak vypadá, a často se nad lidi okolo sebe povyšovala.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Přesto v sobě měla něco, do čeho se Patrik zamiloval. Možná mu učarovala její krása. Ačkoli oslavila čtyřicítku, pečlivě o sebe dbala a na svůj věk nevypadala.

Komické seznámení

Seznámení Patrika a Kateřiny bylo trochu komické. Když do sebe omylem vrazili na ulici, Patrikovi se podařilo kávou polít Kateřině drahé sako.

„Spustila na mě tenkrát na celou ulici, hrozně mi vynadala,“ vzpomíná Patrik. „Byla neskutečně rozčílená, prý jsem jí zničil sako za tři tisíce,“ vysvětluje.

I přes počáteční nepříliš pozitivní spor se Kateřina nechala pozvat na rande. Kdo je ten den viděl na ulici, jak se hádají kvůli kávě a zničenému saku, ten by jen stěží hádal, že se dají dohromady.

Ve všem musela být dokonalá

Patrikovi rychle došlo, s kým si vlastně začal. Kateřina byla perfekcionistka, ve všem musela být dokonalá.

„Kateřina je chytrá a krásná, bohužel má i jednu vlastnost, kterou na ní moc nemusím,“ svěřuje se Patrik. „Často se povyšuje nad druhé a dává jim najevo, že je něco víc než oni.“

Patrik se také ve svém e-mailu zmínil o tom, že okolí Kateřinu považuje za téměř perfektní. Proto ho zaskočilo, co našel u ní v lednici.

Chtělo se mi zvracet

Patrik a Kateřina spolu byli v té době asi půl roku. Vztah nebrali nijak vážně, scházeli se pravidelně, ale každý měl svůj byt.

„Nechtěli jsme to uspěchat, na ukvapená rozhodnutí už nemáme věk,“ píše Patrik. „Sice nám spolu bylo dobře, ale každý jsme si nechávali otevřená zadní vrátka.“

Toho večera Kateřina pozvala svého přítele k sobě domů. Měla zrovna pracovní hovor a Patrik na ni čekal. Chystali se jít na večeři, ale rozhovor se protáhl, a tak se Patrik rozhodl podívat, co má jeho přítelkyně v lednici. Chtěl zahnat křeče v břiše.

„Otevřel jsem lednici a úplně ztuhnul,“ popisuje okamžik, kdy se mu žaludek obrátil naruby. „Z toho pohledu se mi chtělo zvracet.“

Na oko dáma, ale ve skutečnosti?!

Kateřina měla v lednici prošlé jídlo. Co kdyby jen prošlé, dokonce zkažené a plesnivé. Patrik napsal, že se málem pozvracel, když viděl zelené maso pokryté plísní.

„Tohle bych do ní neřekl,“ svěřuje se. „Myslím, že nikdo z jejího okolí by netipoval, že žena, která se na první pohled tváří jako dáma, je ve skutečnosti takové čuně,“ pokračuje.

Ačkoli byl pohled do lednice pro Patrika opravdu nechutný, neshledal to jako důvod k rozchodu. Přesto Kateřině řekl své a ta kajícně slíbila, že se polepší.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články