Patrik (41): Přátelé mě pozvali na párty. Z toho, co na mě ušili, si sednete na zadek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz usmev
Zdroj: Shutterstock

Když se Patrik chystal na víkendovou párty u kamaráda na zahradě, nikdo mu neřekl, jaké vypečené překvapení na něj jeho přátelé společně vymysleli. Pořádně si to užil, protože s tímhle bude mít už na dlouho utrum.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zlobila se, že nemůže jít taky

„Dva týdny předem se jeden můj kamarád zmínil, že chystá zahradní párty u sebe. Pozval mě a já se těšil, že se zase všichni sejdeme a užijeme si fajn víkend,“ říká nadšeně.

Jeho snoubenka ale nadšená nebyla, protože bylo Patrikovi naznačeno, aby jí taktně vysvětlil, že má zůstat doma. „Kroutil jsem nad tím hlavou a ona byla docela vzteklá, proč nemůže jít se mnou,“ uvádí.

Patrikovi později došlo, že se na něj možná jeho přátelé snaží ukout nějakou boudu. Protože se schylovalo k jeho svatbě. Napadlo jej, že to má být možná něco jako rozlučka se svobodou.

Byl jsem rád, že na mě nezapomněli

Samozřejmě to bylo tak, jak náš čtenář předpokládal. Zahrada jeho kamaráda byla bohatě vyzdobená a nechyběla spousta dobrého občerstvení.

„Byla to parádní pánská jízda. Pivo teklo proudem a gril se šťavnatými steaky se pod jejich tíhou prohýbal. Nic nám nechybělo. Kluci mi přáli hodně štěstí do dalších let a ať to v tom chomoutu vydržím,“ říká.

Když se stmívalo, hrála hudba a jeho kamarádi si začali něco šuškat o tom, že už to bude brzo tady. Jak se Patrik dozvěděl, během pár chvil ho měl čekat vrchol večera.

Bylo to jak v býčí aréně

Jeho přátelé ho usadili na židli a zavázali mu oči. Měl vydržet, než pro něj překvapení připraví. „Jakmile mi oči rozvázali, asi dva metry přede mnou se zjevil obří dort. Na první pohled jsem nepoznal, že je umělý. Po chvíli se za nebývalého jásotu mých kamarádů dort rozletěl na kousky a vyskočila z něho krásná, spoře oděná žena,“ směje se.

Všude létaly konfety, které vystřelovali jeho kamarádi, jako malí kluci a striptérku vehementně motivovali svými pokřiky. „Blížila se ke mně a pak si sundala podprsenku, začala se mě dotýkat a pak si na mě sedla. Chvíli jsem se cítil trapně, ale pak mi to přišlo docela fajn,“ přiznává.

Jeho kamarádi si samozřejmě všechno natáčeli na mobilní telefony a hned video odesílali na sociální sítě s gratulací budoucímu novomanželovi. K Patrikově smůle se ale video dostalo i k budoucí novomanželce, která ho pak další den pěkně sjela za něco, co ani sám nevymyslel.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články