Oldřich (55): Neustále lákám mladé holky do pasti. Poslední kořist mě pořádně vytrestala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz holky lakadlo
Zdroj: Shutterstock

Dávno bych měl mít rodinu. Měl bych se usadit, mít děti a vnoučata. Mám už na to přece věk. Jenže vázání se k někomu pro mě nikdy nebylo. V životě jsem si našel úplně jinou zábavu, která mi ještě donedávna pěkně vycházela.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Bavím se tím, že lákám mladé holky do pasti. Divili byste se, jak jsou kolikrát naivní. Stačí jim pověsit bulíky na nos a jsou vaše. Jenže při poslední zkušenosti jsem dostal pořádně přes prsty.

Pro můj životní styl nenašli pochopení

Od muže v mém věku by kdekdo čekal, že bude tatínek, nebo snad už dědeček. Nic z toho ale není pro mě. Nikdy jsem nebyl ženatý a nikdy mě to ani nelákalo. Dokonce jsem nikdy neměl dlouhodobější vztah.

Okolí pro můj životní styl nenašlo pochopení. Měli mě za podivína, co jednou zůstane sám a bude své nerozvážnosti litovat. Upřímně? Donedávna jsem nelitoval ničeho a svůj pro mnohé netradiční život jsem si užíval plnými doušky.

Mladým holkám věším bulíky na nos

Jsem vystudovaný fotograf a tenhle koníček mě provází celým životem. Je také klíčovým bodem mé strategie, když mladé holčiny lákám do pasti. Vyhlédnu si hezkou dívku, samozřejmě plnoletou, poté ji oslovím coby fotograf modelek a začnu jí věšet bulíky na nos, že by i ona mohla být modelkou.

Samotného mě kdysi, když jsem to zkoušel prvně, překvapilo, jak málo stačí, aby vám naivní holka sedla na lep. Prakticky pokaždé, když tuhle fintu zkusím, si domů odvedu krásnou mladou holku. A asi víte, jak to dopadne.

Nikomu neubližuji, jen si užívám

Nejsem kdovíjaký deviant, který by někomu ubližoval. Jen využívám své možnosti k tomu, abych se mohl stýkat s pohlednými dívkami a užívat si s nimi to, co mi samy dovolí.

A věřte, že když holce uděláte pár fotek, se kterými souhlasí, protože má v hlavě vidinu toho, že bude modelka, pak vám snadno skočí do postele sama. Zvlášť když jí třeba slíbíte, že se o ní zmíníte před nějakým modelingovým agentem.

Poslední zkušenost mi dala přes prsty

Vždycky mi to vycházelo a já se tím roky dobře bavil. Posledně jsem byl opět úspěšný. Nalákal jsem k sobě do bytu, kde mám ateliér, krásnou mladou dívku. Představila se jako Simona a stejně jako všechny holky před ní i ona chtěla být modelkou.

Všechno probíhalo tak, jak jsem byl zvyklý. Pár fotek, sklenička vína, zážitek v posteli. Jenže jsem udělal chybu, že jsem po tom divokém čísle usnul. Když jsem se pak vzbudil, nestačil jsem se divit.

Simona mě převezla. Sice mi skočila na lep, ale když jsem odpadl, posbírala u mě doma všechno, co se dalo zpeněžit. Především můj drahý fotoaparát, který mě stál pořádný balík. Pěkně mě vytrestala za to, co jsem roky prováděl. Dobře mi tak.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články