Lada (30): Kolegyně mi chtěla odloudit přítele. Já jsem s ní zatočila tak, že se budete za břicho popadat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena kolegyne pritel
Zdroj: Shutterstock

Otravná kolegyně už mi lezla krkem. Okatě se totiž chvástala tím, že se jí líbí můj přítel a že by jí určitě nedokázal odolat. Začala mě vytáčet, jak si byla sama sebou jistá. Mě naopak přepadaly obavy, jestli by se jí můj přítel Michal ubránil. Oproti mně totiž měla jasně navrch – vysoká, štíhlá, prsatá, a navíc blondýna.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nejdříve jsem se její posměvačné řeči snažila přecházet. Kolegyně ale začala být stále otravnější, a především si čím dál více dovolovala. Rozhodla jsem se s ní zatočit a okolnosti mi krásně nahrály do karet.

Její sebevědomí nešlo přehlédnout

Kolegyně Kateřina měla sebevědomí na rozdávání. Nešlo si nevšimnout, jak moc si je jistá sama sebou. Věděla jak na muže a používala k tomu svoje přednosti.

I ženská musela uznat, že Kateřina je prostě kus. Vysoká s laníma nohama, čtyřkama prsama, a ještě byla blond. Pro každého chlapa zkrátka značka ideál. A ona to moc dobře věděla.

Začala mít divné řeči

Nejednou mě přítel Michal vyzvedával u práce. Všimla jsem si, že po něm Kateřina házela očkem, když nás míjela. Pak začala mít divné řeči.

Chvástala se tím, že mi přítele přebere. Prý by se nemusela ani moc snažit a hned by jí skočil na lep. Tyhle kecy jsem poslouchala každý den. Nejdříve jsem je přecházela, ale uvnitř mě to vřelo!

Začala jsem mít pochybnosti

Kateřina si nedala pokoj. Pořád do mě šila a chlubila se, že si přítele našla na sociálních sítích. Když tvrdila, že si s ním dokonce i psala, nevěřila jsem jí.

Jenže jsem začala mít pochybnosti. Co do krásy nebo ženských předností měla Kateřina oproti mně navrch. Už jsem si vůbec nebyla jistá, že by ji přítel odpálkoval. Začalo ve mně hlodat, jestli by se nechal ukecat, nebo ne.

Okolnosti mi nahrály do karet

Nakonec jsem se rozhodla oplatit to Kateřině stejnou mincí. Věděla jsem, že v té době chodila s nějakým Patrikem. Najít si ho na Facebooku byla maličkost, stejně jako si ho přidat do přátel a napsat mu zprávu.

Měla jsem výčitky. Co když Kateřina lže a můj přítel ani neví, že existuje? Jednoho večera, když jsme seděli na gauči a dívali se na film, jsem koutkem oka zahlédla, že si Michal s někým píše. A podle fotky jsem poznala, že je to právě Kateřina. To pro mě byla zelená, abych svůj plán dokončila.

Tohle rozhodně nečekala

Jak se Kateřina chvástala, že by jí můj přítel neodolal, mohla jsem se chlubit i já. Začít totiž flirtovat s jejím přítelem bylo snadnější, než jsem si myslela.

Navíc jsem zjistila, že je to velký sympaťák, který si rozhodně nezaslouží, aby ho někdo jako Katka tahal za nos. Psali jsme si stále více a více, až to nakonec dospělo do fáze, kdy se s Kateřinou rozešel.

I já dala příteli vale. Od Katky jsem věděla, že spolu spali, chlubila se tím v práci, a ještě jiným kolegyním ukazovala SMSky, které jí můj přítel psal. Vyznával jí v nich lásku.

Začala jsem randit s Patrikem. Tohle Kateřina nečekala. A jestli si myslela, že mi to vrátí tím, že bude chodit s Michalem, tak se přepočítala. Ten poté, co zjistil, že u mě nemá šanci, dal sbohem i Kateřině, které to dal všechno za vinu. Moje milá kolegyně utřela nos, zůstala sama a já se jí mohla do očí vysmát. Zaslouženě.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články