Oldřich (35): Zavedla mě do ložnice a já pocítil vzrušení. Pak se ale stalo něco, čemu jen těžko budete věřit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz v posteli
Zdroj: Shutterstock

Oldřich se v baru seznámil s pohlednou ženou. Přijala jeho pozvání na drink a on se zase nezdráhal, když ho o pár hodin později zvala k sobě domů. Cestou si představoval vášnivou noc. Už dlouho se ženou nebyl a v jistém ohledu se cítil zanedbaný. Tohle byla příležitost, od které si hodně sliboval.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Markéta ho doma vedla přímo do ložnice. Pohled na pěknou ženu a postel Oldřicha velmi vzrušil. Chybělo tak málo, aby si konečně užil. Po tak dlouhé době. Jenže pak se stalo něco, co Oldřich rozhodně nečekal.

Byl jsem nějakou dobu sám

Po rozchodu jsem se do dalšího vztahu nehrnul. Poslední přítelkyně se mnou šeredně zametla a já neměl chuť na další takovou ženskou. Co kdybych náhodou zase natrefil na jí podobnou.

Nevadilo mi, že nikoho nemám. Nikdo mě nepeskoval za hrníček na lince, ponožky na podlaze nebo prkénko na záchodě.

Chyběly mi ale intimnosti. Jsem zdravý chlap, který tohle k životu potřebuje. To byla jediná věc, která mi na samotě vadila.

Pozval jsem ji na skleničku

V pátek večer jsem si vyrazil do baru. Říkal jsem si, že třeba budu mít štěstí a natrefím na nějakou známost. Klidně na jednu noc.

Všiml jsem si pohledné brunetky. Byla u baru, očividně sama. Osmělil jsem se a pozval ji na skleničku. Přijala a dali jsme se do řeči.

Po několika drincích mě pozvala k sobě a já bych byl blázen, kdybych nepřijal. Rychle jsem do sebe nalil posledního panáka a nadšeně ji následoval k ní domů.

Šla rovnou na věc

Celou cestu k ní jsem si představoval, jaká bude noc. Očekával jsem vzrušení, přesně tohle jsem potřeboval. Když jsme došli k Markétě do bytu, na nic nečekala a hned mě vedla do ložnice.

Pohled na krásnou Markétu a postel v její ložnici mě opravdu hodně vzrušil. Začal jsem ze sebe strhávat oblečení. Nemohl jsem se dočkat.

Jenže pak se stalo něco, s čím jsem rozhodně nepočítal. Do pokoje totiž vešel nějaký chlap, asi Markétin manžel. Políbil ji a přejel mě pohledem. To byl šok!

Co to má být?

Rychle jsem pochopil, že Markéta a ten chlap jsou manželé. Podle všeho to nedělali poprvé. Markéta se po mně začala sápat a já koutkem oka zahlédl, jak se ten chlap svléká. Okamžitě jsem vystřízlivěl.

Rychle jsem posbíral svoje věci a měl se k odchodu. Markéta se mě snažila přemluvit, že prý to bude zábava a že jsem to určitě ještě nezažil. A to měla pravdu, tohle se mi tedy ještě nikdy nestalo.

Zastavil jsem se až o dvě ulice dál a přemítal, co to mělo být? Chodila Markéta do baru lovit chlapy, které pak nalákala k sobě do bytu a tam je přemluvila k trojce s manželem? Vím, že některé páry mají takové úchylky, ale z toho ať mě laskavě vynechají.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články