Natálie (40): Odmítám spát se svým manželem. Řekla jsem mu důvod, ale on ho nebere vážně

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena nespat
Zdroj: Shutterstock

Natálie už delší dobu řeší nepříjemný problém. Její manžel se jí zhnusil. Opakovaně ho za dveřmi ložnice odmítá. Je tu jedna věc, pro kterou s ním nechce spát. I když mu řekla pravdu a doufala, že problém společně vyřeší, její manžel se k ničemu nemá.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

O svém trápení se Natálie svěřila v e-mailu. Rozepsala se o tom, kdy to začalo, i o tom, jak těžké pro ni bylo manželovi přiznat, že se jí hnusí.

Naštvalo mě, když s tím zase začal

Když Natálie svého muže poznala, byl to velký kuřák. Natálie ale kouření nesnášela a po nějaké době se jí podařilo Robina přesvědčit, aby kouření nechal.

„Strašně mi to smrdělo,“ netají se Natálie. „Manžel kvůli mně opravdu přestal kouřit, byla jsem na něho moc pyšná. Když ale před rokem opět začal, hrozně mě tím zklamal,“ pokračuje.

Natálii rozzlobilo, když se Robin ke kouření vrátil. Sváděl to na problémy v práci a vymlouval se na to, že s pomocí cigaret lépe snáší stres. Jenže Natálie věděla, že tohle nedopadne dobře. Z kouření se jí dělalo zle.

Začala jsem se ho štítit

Robin se kouření odmítal vzdát. Navíc se postupně zase vracel ke své krabičce denně. Natálie z jeho chování byla nešťastná.

„Kouřil stále více a více, neodpustil si cigaretu, ani když byl se mnou třeba na procházce,“ píše Natálie.

Bohužel to mělo dopad na jejich vztah. Robin byl podle Natálie cigaretami hodně cítit, navíc mu páchlo i z pusy. A to byl důvod, proč se jí začal hnusit.

„Jednou se chtěl manžel milovat, jenže těsně předtím byl na balkóně, kde samozřejmě kouřil,“ popisuje Natálie. „Když se mě pokusil políbit, z jeho dechu se mi obrátil žaludek. Odmítla jsem ho, nedalo se to,“ píše.

Řekla jsem mu, kde je problém

Nějakou dobu v sobě Natálie pravý důvod, proč s manželem nechce spát, držela. Bylo jí trapné muži přiznat, že se ho v posteli štítí, protože z něho cítí cigaretový zápach.

„Opakovaně jsem ho odmítala a on se logicky zlobil,“ pokračuje. „Jednou už jsem to nevydržela a řekla jsem mu, proč s ním nechci spát. Myslela jsem si, že se třeba chytí za nos a něco s tím udělá, ale on jen pokrčil rameny,“ dozvídáme se.

Nechce na tom nic měnit

„Doufala jsem, že manžel s kouřením přestane, když ví, jak moc mi to vadí,“ svěřuje se Natálie. „Přece jen je to překážka pro náš milostný život, myslela jsem si, že kvůli tomu toho nechá. Ale ne, cigaret se nevzdal,“ dodává.

Natálie je ze situace nešťastná. Nadále odmítá spát se svým mužem, který se zase odmítá vzdát cigaret i za cenu toho, že tím trpí jejich intimní vztah.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články