Mojmír (41): Měla to být vzrušující hra, která nám měla zpestřit intimní život. Rozhodně byste netipovali, jak to vlastně dopadlo!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz intimni hra
Zdroj: Shutterstock

Náš sexuální život už dávno nebyl tím, čím býval před lety. Postupně z naší ložnice vyprchal veškerý chtíč a my se k milování stavěli spíše jako k povinnosti než k něčemu, co by nám oběma mohlo být příjemné. Pak mi kamarád poradil, co v posteli zkusit. Dušoval se, že jemu a manželce to zachránilo skomírající intimní život.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Manželka se na ten nápad zpočátku moc netvářila. Je pravda, že nikdy předtím jsme nic podobného nezkoušeli. Nakonec do toho šla, dokonce se i začala těšit. A já taky. Bylo to totiž něco úplně nového a vzrušujícího!

Nebylo to ono

Po několika letech manželství už to samozřejmě nemohlo být v posteli takové vzrůšo jako na začátku. Z něčeho vzrušujícího a příjemného se stala rutina a stereotyp.

Uvědomoval jsem si to nejen já, ale i moje žena. Poznal jsem na ní, když se do milování nutila nebo kvůli mně předstírala, že má náladu, ačkoli neměla.

Kamarád mi poradil, co udělali doma

S problémy v ložnici se nesvěřujete jen tak někomu. Ani mně nebylo do řeči, ale kamarádovi Luďkovi jsem to přece jen řekl. Měl po mě pochopení, se ženou totiž před časem řešili něco podobného.

Pak mi poradil, co máme zkusit. On i jeho žena to udělali a nyní je jejich sexuální život opět jedna velká jízda. A to jsou manželé déle než já a moje žena.

Manželce se to zpočátku nelíbilo

Když jsem to doma nadhodil manželce, netvářila se na to zrovna nadšeně. Odpověděla, že jsem se zbláznil. Nic takového jsme nedělali ani zamlada, natož teď – jak manželka řekla – na stará kolena.

Asi se jí to ale přece jen uleželo v hlavě, protože za mnou po pár dnech přišla, že to zkusíme. Dokonce jsem na ní viděl, že se docela těší.

Mělo to být vzrušující

Kamarád mi dal tip, abychom si v ložnici zahráli role. Konkrétně role společnice a jejího zákazníka. Dušoval se, že jemu a manželce to skvěle zabralo. Nalákalo mě to.

Dohodli jsme se na konkrétní večer, mělo to být vzrušující a sexy. Dopadlo to ale tak, jak ani jeden z nás nečekal.
Přehnal jsem to a ona mi to vrátila

Přišel jsem do ložnice v roli zákazníka, který si zaplatil za společnost luxusní společnice. Manželka na mě čekala v posteli.

Na sobě měla sexy prádlo, vypadala skvěle!

Pak jsem řekl něco, co se jí dotklo. Vypadlo ze mě něco ve smyslu, že vypadá jako ženská, na kterou rozhodně mám. Přebrala si to tak, že je laciná a vrátila mi to úderem – prý mi ty tři minuty nebude ani účtovat. To se dotklo mě.

Nakonec jsme se pohádali. Oba dva jsme se cítili uražení a spali jsme každý jinde – žena v ložnici a já v obýváku. Měla to být vzrušující hra, která měla zpestřit náš intimní život. Dopadlo to ale tak, že jsme se pohádali a dva dny spolu nemluvili.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články