Mojmír (36): Přítelkyně mě ošklivě ponížila před rodinou. Prozradila něco, co mělo zůstat jen mezi námi

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zamysleny 5
Zdroj: Shutterstock

Nikdy své přítelkyni neodpustím, jak šeredně se ke mně zachovala před rodinou. Prozradila jim tajemství, které bylo natolik důvěrné, že mělo zůstat jen mezi námi.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Když se to stalo, požádal jsem přítelkyni, aby o tom nikdy nemluvila. Tehdy mi slíbila, že si to nechá pro sebe. Moc dlouho to ale nevydržela.

Myslel jsem si, že to zvládnu

Na první dítě jsem se těšil. Od kamarádů, kteří už dávno děti měli, jsem slýchával často až děsivé historky z porodního sálu.

Našli se i tací, kteří mě od přítomnosti u porodu odrazovali. Prý to není moc hezký pohled a chlap je tam svědkem nepříliš pěkných věcí.

Přesto jsem si myslel, že to zvládnu. Byl jsem připravený být u porodu a podpořit tam svoji přítelkyni. Vždyť se mělo narodit naše dítě!

Najednou byla tma

Porod nastal a všechno šlo nějak rychle. Do porodnice jsme přijeli za pět minut dvanáct, přítelkyně šla hned na sál.

Když jsem viděl všechny ty nástroje a přítelkyni slyšet bolestivě sténat, čelo se mi orosilo potem. Vše bylo v pořádku až do chvíle, kdy se miminko opravdu přihlásilo na svět.

Přítelkyně křičela bolestí, porodní asistentka se jí snažila pomoci a všude byla krev. Pak už si nepamatuji nic, protože byla tma.

Probral jsem se o pár minut později, kdy nade mnou klečela sestřička a ptala se, jestli je tatínek schopen podívat se na svého syna.

Ponížila mě před rodinou

Cítil jsem se trapně, že jsem omdlel. Sestra i lékařka mě uklidňovaly, že nejsem první ani poslední, což ale nic nezměnilo na tom, že mi byla hanba.

Přítelkyni jsem požádal, aby o tom nikomu neřekla, a ona mi to slíbila. Doufal jsem, že tenhle okamžik zůstane jen mezi námi.

Jenže nezůstal. Po porodu se u nás sešla rodina, chtěli vidět našeho drobečka. Vše probíhalo skvěle, dokud nepadla otázka, jak probíhal porod, a v tom se přítelkyně rozmluvila.

Řekla úplně všechno, co se událo, včetně toho, o čem mi slíbila mlčet. Všichni se na mě otočili a začali se smát. Cítil jsem se opravdu poníženě.

Prý z toho dělám vědu

Byl jsem dotčený, že přítelkyně porušila dohodu. Ta mi na to ale řekla, že z toho dělám vědu a zbytečně to přeháním.

Stejně jí neodpustím, že mě takhle ztrapnila. Od té doby se vždycky najde někdo, kdo mi moje porodní fiasko se smíchem připomene.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články