Luboš (37): Manželka mého kamaráda mě zaskočila nečekanou prosbou. Tohle jsem kamarádovi nemohl udělat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz premyslivy
muz premyslivy

Lubošovi se Zuzana vždycky líbila. Byla to ale žena jeho nejlepšího kamaráda. I když tedy svému dlouholetému příteli často záviděl, nikdy by na Zuzanu nepomýšlel. Přesto se mu kamarádova krásná manželka postarala o nepříjemné chvíle.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Když za ním přišla s opravdu netradiční žádostí, v první chvíli si dokonce myslel, že si z něho dělá legraci. Jenže nešťastná žena to myslela vážně. A to Luboše zaskočilo.

Známe se už roky

Luboš a jeho kamarád Pavel se znají už opravdu dlouho. I kamarádovu ženu Zuzanu zná Luboš už hodně let. Dokonce nám v e-mailu přiznal, že před lety si na ni také brousil zuby.

„Zuzana dala před třinácti lety přednost Pavlovi,“ píše Luboš. „Mně se také líbila, ale respektoval jsem, že jí se víc líbil můj kamarád. Přiznám se však, že jsem mu často záviděl.“

Zatímco Pavel se před devíti lety oženil, Lubošovi do života nepřišla ta pravá. Partnerky proto často střídal.

Její prosba mě zaskočila

„Pavel a Zuzana teď čekají miminko,“ rozepsal se Luboš. „Těším se, protože Pavel je jako můj bratr a rodinu mu ze srdce přeji,“ píše.

Před pár týdny ho ale těhotná Zuzana požádala o něco, čím ho naprosto šokovala a vykolejila. To, co po něm žádala, dokonce bral jako vtip.

„Když za mnou Zuzana přišla a žádala mě, zda bychom se spolu mohli vyspat, přišlo mi to tak absurdní, že jsem se tomu začal smát,“ popisuje danou chvíli Luboš. „Jenže ona to myslela vážně a tím mi vyrazila dech,“ dodává.

Zuzana je krásná ženská, ale tohle kamarádovi neudělám

Zuzana se kamarádovi Lubošovi svěřila, že kvůli těhotenství s ní její manžel odmítá spát. To Luboš samozřejmě věděl, protože Pavel se s tím před ním netajil. Měl prostě strach, aby neublížil miminku.

„Pavel mi přiznal, že Zuzanu v posteli odmítá, protože se bojí,“ píše Luboš. „Nic to ale neměnilo na tom, že jsem to nemohl udělat.“

Dokonce ani přesto, že Zuzanu vnímá jako krásnou ženu, na kterou si sám dlouho myslel. Dokonce se přiznal i k tomu, že si několikrát představoval, jaké by to se Zuzanou v posteli bylo.

Visí to mezi námi, necítím se kvůli tomu dobře

„Zuzanu jsem citlivě odmítl a ona vypadala, že to vzala,“ pokračuje Luboš. „Jenže od té doby to mezi námi visí, necítím se kvůli tomu dobře,“ dodává.

Luboš má totiž pocit, jako by Zuzana stále čekala, že si to rozmyslí. Do porodu má ještě tři měsíce, Pavel ji stále odmítá a ona vysílá signály, že to se svojí prosbou na Luboše myslela vážně.

„Poslední dny se jim vyhýbám,“ přiznává Luboš. „Kdykoli jsem se Zuzanou sám, mám pocit, že ke mně vysílá jasné signály. I když by mě to lákalo, tohle kamarádovi prostě udělat nemohu,“ píše odhodlaně.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články