Miroslav (45): Manželka nám chtěla zpestřit intimní život. Její nápad nás stál manželství

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz seriozni scaled
muz seriozni scaled

Po několika letech manželství se z intimního života vytratila jiskra. Uvědomoval si to nejen Miroslav, ale také jeho žena, která přišla s nápadem, jak radovánky v ložnici trochu okořenit a vyhnat tak z postele nudu a stereotyp.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Miroslavovi se ten nápad zpočátku nezdál. Přeci jen to bylo něco, co v životě nezkusil, a měl z toho docela strach. Kdyby tušil, jak celá snaha zachránit uvadající intimní život nakonec dopadne, dal by mnohem raději přednost nudě.

Chyběla mezi námi jiskra

Jsem ženatý přes dvacet let a celkem logicky už to s manželkou není tak divoké a vášnivé, jako když jsme spolu začínali.

Náš intimní život začal s postupem let uvadat. Chyběla mezi námi ta jiskra, která by nás dokázala oba dva rozparádit.

Cítil jsem to nejen já, ale i moje žena. Bylo na ní vidět, že ji to se mnou nebaví, že se nudí. Což pro mě, jakožto pro chlapa, nebylo zrovna povzbuzující…

Rozhodla se náš intimní život zpestřit

Očividně jsem to nebyl jen já, kdo přemýšlel, jak to opět trochu ozvláštni a okořenit, abychom se na tyhle chvíle spolu strávené opět těšili a nebrali je jako nutnou povinnost.

Když manželka přišla s nápadem, že bychom mohli zkusit něco nového, příliš jsem se na to netvářil. Nelíbila se mi její představa zpestření.

Rychle jsem ale pochopil, že když souhlasit nebudu, bude se žena při jakékoli snaze o naše sblížení tvářit kysele. A to mě dokáže dokonale odradit. Proto jsem na její nápad nakonec kývl.

Dopadlo to katastrofálně a nápad mojí ženy nás stál manželství

Moje žena navrhla, že bychom měli zkusit každý jiného partnera. Ta představa se mi zpočátku nezdála, byl jsem své ženě celé ty roky věrný a mít najednou v posteli někoho jiného? Bylo to hodně zvláštní.

Jenže ona se pro to tak nadchla, že jsem s tím souhlasil. Dneska na internetu seženete ledasco, proto žena našla inzerát, kde nějaký pár hledal další jiný pár právě pro takovou výměnu.

Byl jsem z toho nervózní. Žena to naplánovala, všechno proběhlo tak, jak si představovala, a já musel uznat, že to nebylo úplně od věci.

Jenže to mělo úplně jinou dohru. Původně to byla snaha zachránit naše manželství, především pak nudný intimní život, ve finále to ale dopadlo tak, že stojíme před rozvodem.

Měla to být jen jedna noc

Naše původní dohoda s manželkou zněla jasně: vyměníme si partnery, a to pouze na jednu noc. Byl to její nápad, sama s tím přišla a byla to také ona, kdo to porušil.

Když jsem zjistil, že se s daným mužem za mými zády vídá i nadále, zatímco já tu ženu viděl jen jednou jedinkrát, udělalo se mi zle.

Chtěla oživit naše manželství a místo toho ho rozbila. Nevěru jsem jí odpustit nedokázal a podal jsem žádost o rozvod. Nyní čekáme na první stání. Takhle to dopadnout prostě nemělo.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články