Milionář ze Sportky už se těší, až dá šéfovi na stůl výpověď

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 7
muz 7

Když zjistil, že se z něj stal loterní milionář, musel to nejdřív jít rozdýchat. Jeho prvotní reakce na výhru 1 636 774 Kč ze Sportky byla, že si odběhl zapálit cigaretu. A hned pak začal přemýšlet o tom, jak dá svému šéfovi na stůl výpověď.

„V práci máme sice celkem fajn kolektiv, ale to, co dělám, mě úplně nebaví. Proto jsem rád, že teď můžu díky Sportce své zaměstnání změnit,” přiznal nám výherce, když dorazil do milionářské místnosti v budově Sazky.

V loterii vyhrál už podruhé

Ženatý Čech ve středním věku se nám dále svěřil, že hraje už několik desítek let. Nejradši má Sportku, díky které si už před časem připsal výhru 250 tisíc korun. I proto na českou loterní královnu sází se železnou pravidelností.

„Nevynechám žádné slosování a tikety si kupuji různě – na poště u nás ve městě, ale i na benzínkách nebo v trafice. V poslední době je to ale nejčastěji přes mobilní aplikaci. Nikam kvůli tomu nemusím chodit a svůj tiket mám na pár kliknutí,” popisuje výhody sázení přes telefon muž.

Zdroj: 123RF.COM

Milionářem díky online sázce

Přes aplikaci Sazky si vsadil i tentokrát, když ale v osudný den slosování přišel domů, telefon odložil a věnoval se rodině. Zkontroloval ho až krátce předtím, než šel do postele, a nestačil se divit. Na displeji mu svítila gratulace, že se z něj právě stal milionář!

O tom, jak na zprávu reagoval jsme už psali. Co vás ale možná překvapí, je skutečnost, že o sumě, která mu už brzy doputuje na účet, zatím vůbec nikomu neřekl. Pro manželku a své tři děti nicméně chystá jedno velké překvapení. Díky výhře ve Sportce se už brzy přestěhují do lepšího bydlení.

Sázet bude dál

I když padesátník chystá dvě velké životní změny, některé věci zůstanou stejné. „Výhra je to nádherná, ale nemyslím, že je to tolik peněz, abych se z nich lidově řečeno zbláznil,” směje se muž. A dodává, že také rozhodně nepřestane sázet.

„Ve Sportce už to vyšlo dvakrát a navíc suma, kterou jsem teď vyhrál, je o dost větší, než byla ta minulá. Takže kdoví, třeba to vyjde i potřetí a možná i ta vyhraná částka zase o něco vzroste,” loučí se se šibalským pohledem Čech.

Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečného výherce.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články