Milan (65): Manželka mě zaskočila erotickým dárkem. Tohle už bylo i na mě moc

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz erotika sok
Zdroj: Shutterstock

To by mě nikdy v životě nenapadlo, že zrovna moje Maruna přitáhne domů něco takového! Když se s tím na mě vytasila zrovna uprostřed vášnivého večera, naprosto mě tím odrovnala.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Kdekdo by řekl, že už na to nemáme věk. Pro mě a moji ženu je ale sex nedílnou součástí života i v pokročilém věku a rozhodně se o vzrušení nehodláme připravit jen proto, že jsme podle některých už dávno za zenitem.

Vždycky jsme to měli rádi

Pokud jde o sex, nikdy se nestalo, že bychom já nebo Maruška neměli chuť. Neznám výmluvy typu bolí mě hlava nebo dneska ne, miláčku.

Když si chlapi v hospodě stěžovali, že jim ženský třeba už měsíc nedaly, musel jsem se usmívat pod vousy. My se se ženou milujeme klidně třikrát do týdne.

Sex jsme vždycky měli rádi. Svého času, to nám bylo samozřejmě o mnoho let méně, jsme zkoušeli i různé experimenty.

Sex nám nebyl cizí kdykoli a kdekoli

Jo, to já bych vám mohl vyprávět, co všechno jsme s Mařenou zažili! V těch nejlepších letech jsme prováděli fakt šílené kousky.

Milovali jsme se kdykoli a kdekoli, když to na nás zrovna přišlo. Na toaletě v jedoucím vlaku. Na procházce lesem. Dokonce i v obchodě ve zkušební kabince. To byly časy!

Od určité doby jsme se ale uchýlili k jakési klasice. Přeci jen už nejsme nejmladší a nějaké šílené dovádění už pro nás není. Kyčle bolí, to víte.

Vyrazila mi s tím dech!

Nicméně, i když už jsem čtyřnásobný děda a manželka je babičkou, sex si neupíráme ani teď. Prostě ho oba dva potřebujeme, i bez těch šaškáren okolo.

Tuhle jsme byli zrovna v nejlepším. Žena se najednou zvedla a začala štrachat pod postelí. Docela mě tím naštvala, protože jsme si užívali fakt pěkné milování a ona ho přeruší kvůli hledání čehosi pod matrací.

Když to na mě vytáhla, šibalsky se usmívala, zatímco mě polilo horko. To by mě nenapadlo, že zrovna moje žena donese do naší ložnice něco takového. Dokonale mi tím vyrazila dech!

Jsem pro každou špatnost, ale tohle nedám!

Sex je nedílnou součástí mého života. Mám ho rád a vzdát se ho nechci, i když už jsem v důchodu a podle názoru mnohých mladých bych si měl nechat zajít chuť.

Ale ta prasárna, co vymyslela moje žena? Ta by vyděsila i vás! Cožpak byste byli svolní nechat se bičovat?

Jsem pro každou špatnost a vždycky jsem byl pro experimenty v posteli. Ale tohle nezvládnu, prostě ne. Manželku jsem donutil, aby tu prasáckou věc schovala zase pěkně pod postel a už to na mě nevytahovala. S tímhle u mě nepochodí.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články