Gabriel (35): Moje dívka je posedlá jednou praktikou. Zkuste ji taky a i ta vaše bude u vytržení

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz tipy sex
Zdroj: Shutterstock

Se ženami už jsem si v posteli prožil ledasco. Každá byla v ložnici trochu jiná – některá stydlivější, jiná naopak hodně odvážná. Měl jsem dračice i upejpavky, které jsem musel do jakékoli akce doslova nutit.

I moje současná přítelkyně je v posteli stydlivější typ. Nevadí mi, když se žena stydí. Připadá mi to roztomilé. Nedávno jsem ale objevil praktiku, která ji dokáže rozpálit. Stala se na ní doslova závislá a měli byste vidět tu změnu!

V posteli to šlo, ale…

Veronika je krásná ženská, o které byste na první pohled neřekli, že se v posteli bude stydět. Ani já ji na to netipoval, když jsem ji onoho večera před půl rokem lanařil k sobě domů.

Tehdy jsem si myslel, že se drží zkrátka prostě jen proto, že jsme spolu první noc. V tomhle ženám moc nerozumím. S Veronikou jsme začali chodit. V posteli nám to sice klapalo, ale byl tu jeden háček – neměla takovou potřebu intimností jako já.

Jak ji k tomu navnadit?

Mojí dívce by vyhovovalo, kdybychom se milovali jednou, možná dvakrát do týdne. Kdyby k tomu náhodou došlo třikrát, považoval bych to za zázrak.

Nejsem kdovíjaké úchylné čuně, které by si postavilo vztah na sexuálním životě. Nicméně nezlobil bych se, kdyby mezi námi k něžnostem docházelo častěji.

I proto jsem přemýšlel, jak Veroniku k dovádění za dveřmi ložnice přemluvit. Lépe řečeno, jak ji správně navnadit, aby na to taky měla chuť.

Zkoušel jsem všechno a vyšlo to!

V posteli jsem měl mnoho žen a troufám si tvrdit, že vím, co je dokáže vzrušit a navnadit. Rozhodl jsem se své poznatky z praxe vyzkoušet i na své partnerce.

Zkoušel jsem klasiku, kterou ženy milují – laskání prsou rukou i ústy, z čehož by jiné ženy vrněly jako kočičky, ale Veroniku to nebralo.

Vsadil jsem i na další praktiky, jako dlouhá předehra a podobně. Nic nezabíralo. Až potom jsem zkusil něco, o čem jsem se dočetl na internetu. A vyšlo to!

Stala se na tom závislá

Moc jsem nevěřil, že by zrovna tahle praktika mohla fungovat, ale Veronika je od té doby jako vyměněná. Přitom stačilo tak málo: dát jí najevo, že je žádaná a jak moc ji chci!

S mojí partnerkou to dělá hotové divy! Když má pocit, že po ní toužím, že ji chci, strašně ji to vzruší. I při milování po mně vyžaduje, abych jí říkal, jak moc mě vzrušuje a jak moc ji chci. Stala se na tom závislá!

Jsem přesvědčen, že by to fungovalo i na jiné ženy. Dát jim najevo, že jsou chtěné, že vás vzrušují a vy je chcete – to je dostatečně navnadí k tomu, abyste si pak v posteli užili pravé rodeo. Schválně to zkuste!

Autor: Natálie Kabourková


Související články