Milan (40): Svou přítelkyni jsem získal díky příšerné lsti. Bojím se, že to zjistí, a tak vesele lžu dál

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 40
Zdroj: Shutterstock

Malá závist kamarádovi donutila Milana udělat něco, čím si pěkně zavařil. Díky nehezké lsti získal přítelkyni, se kterou je již šest let. Dlouhých šest let také lže nejen jí, ale také svému nejlepšímu kamarádovi Jankovi.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Když Milan zjistil, s kým si jeho kamarád domluvil rande, krásnou dívku mu ihned záviděl. Zařídil to proto tak, že místo Janka dorazil na rande on a za svého kamaráda se vydával. Všechno klaplo, ale pak Milana dohnalo svědomí…

Byla to prostě kočka. Proč by ji měl získat on a ne já?!

Janek si založil profil na seznamce a domluvil si tam rande s pořádnou kočkou. Když mi ukazoval její fotky, začal jsem mu tu mladou krasavici závidět. Chtěl jsem ji pro sebe, to dalo rozum!

Janek té dívce svoji fotku neposlal, a navíc měl na seznamce přezdívku. Když si v práci odběhl na oběd, zablokoval jsem mu na seznamce kontakt na mladou slečnu. Ten jsem si uložil a ještě to odpoledne se jí ozval.

Domluvil jsem si rande pod přezdívkou svého kamaráda, který si s dívkou jménem Klára nějakou dobu psal.

První večer jsme skončili u mě doma

Zatímco Janek naříkal, že se mu ta kráska zničehonic přestala ozývat, já se těšil na naše tajné rande. Kamaráda jsem na oko litoval a ještě tu slečnu hanil, že takhle se přece nechová někdo, kdo se chce solidně seznámit.

Nastal den D a já vyrazil na rande. Klára byla v reálu ještě krásnější než na fotografiích. Padli jsme si do oka a ještě ten večer strávili u mě doma. A byla to nejlepší noc mého života.

Zatímco se Janek stále vztekal nad neznámou dívkou ze seznamky, se kterou to vypadalo nadějně, já s Klárou postupně budoval vztah. Po měsíci už u mě bydlela.

Lžu přítelkyni i svému nejlepšímu kamarádovi

Několik měsíců se mi dařilo vztah s Klárou tak nějak tutlat. Nemohl jsem dovolit, aby Janek zjistil, že ta kočka ze seznamky nakonec záhadným způsobem skončila se mnou.

Klára o ničem netušila. Stále si myslela, že jsem ten muž, se kterým si nějakou dobu psala na internetové seznamce. Jankovi jsem Kláru představil až čtyři měsíce po seznámení – tehdy už měl jinou přítelkyni a překousl zášť vůči mladé dívce, která ho začala ignorovat. Prostě dělal, jako že ji vůbec nezná.

Už je to šest let, co já a Klára tvoříme pár. Celou dobu lžu jí i svému kamarádovi Jankovi. Bojím se, jak by přítelkyně reagovala, kdybych jí řekl pravdu. Proto vesele lžu dál a doufám, že na tuhle moji lest nikdy nepřijde.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články